U zemědělského družstva v Dobré Vodě u Hořic na Jičínsku se převrátil...

U zemědělského družstva v Dobré Vodě u Hořic na Jičínsku se převrátil nákladní vůz převážející mléko

1815
Sdílejte

Profesionální hasiči z Hořic v Podkrkonoší byli ve středu 21. října 2015 v 08:46 hodin přivoláni k dopravní nehodě, která se v obci Dobrá Voda u Hořic na Jičínsku. Při vjezdu do areálu místního zemědělského družstva se z dosud nejasných příčin převrátil nákladní vůz převážející mléko v krabicích.

Řidič i jeho spolujezdec v první chvíli nevykazovali známky zranění, teprve později si řidič začal stěžovat na bolesti zad. Na místo byla proto povolána záchranná služba, která řidiče převezla k vyšetření do nemocnice. Mezitím se na místo dostavilo náhradní vozidlo, do kterého hasiči společně s pracovníky družstva přeložili přepravovaný náklad.

Následně byl havarovaný vůz pomocí těžké techniky specializované firmy ustaven zpět na kola a naložen na odtah. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

por. Bc. Martina Žahourková
tisková mluvčí
HZS Královéhradec­kého kraje

nehoda-kamionu-prevazejiciho-mleko-dobra-voda-u-horic-4 nehoda-kamionu-prevazejiciho-mleko-dobra-voda-u-horic-3 nehoda-kamionu-prevazejiciho-mleko-dobra-voda-u-horic-2 nehoda-kamionu-prevazejiciho-mleko-dobra-voda-u-horic-1 nehoda-kamionu-prevazejiciho-mleko-dobra-voda-u-horic