Akce na tento víkend – 1. – 2. září 2018

Akce na tento víkend – 1. – 2. září 2018

Kam o víkendu v sobotu 1. a neděli 2. 9. 2018 ve východních Čechách – přehled akcí, které Vám doporučujeme

Předposlední prázdninový víkend, je především ve znamení akce, která nese název Hradozámecká noc, jedinečná možnost navštívit vybrané hrady a zámky s nočním prohlídkovým programem.

1.9. – Poslední řádění před školou – Stříbrný rybník

Přijďte si s dětmi užít poslední prázdninový víkend. Na děti čeká spoustu workshopů, zábavy a soutěží! 🙂 V sobotu 1. září od 14 do 18 hodin do prostoru Stříbrného rybníka. Více informací v tomto článku.

1. – 2.9. CIAF – Hradec Králové – CZECH INTERNATIONAL AIR FEST

Již po 25. se můžete těsit na CZECH INTERNATIONAL AIR FEST. Čelá Vás opět víkend plný neopakovatelných zážitků a setkání. Všem účastnícím se pilotům a osadkám přejeme klidné jasné nebe nad Hradcem Králové a bezpečný návrat na mateřské základny. Více informací v tomto článku.
31.8. – 2.9. – Slavnosti královny Elišky 2018 – Hradec Králové

Jako každý rok bude první zářijový víkend patřit v Hradci Králové Slavnostem královny Elišky Rejčky. Podívejte se, jaký bohatý program je pro Vás připraven. Více informací v tomto článku.

1. září – Den otevřených dveří s hodinkami PRIM – Nové Město nad Metují

Tradiční česká značka hodinek PRIM má své zázemí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949. Díky evropským fondům byla továrna rozšířena a modernizována. Více informací v tomto článku.