O nás

O nás

Internetový magazín pro všechny z východních Čech, prostě  – www.vychodocech.cz. Náš tým tvoří parta lidí, kteří májí snahu informovat o všem, co se ve východních Čechách děje. Máte-li zájem pracovat s námi, nebo nás o něčem zajímavém informovat, napište nám!

Josef Malík – šéfredaktor – redakce@vychodocech.cz
Martina Holá – hradecko  – martina@vychodocech.cz
Petr Tomáš – pardubicko – petr@vychodocech.cz
Josef Voltr – externí fotograf – Náchodsko
Tel.: 723 34 04 07

Ať jste z Hradce Králové, nebo z Pardubic, máme pro Vás informace z celých východních Čech, nesoustředíme se ale pouze na informace z těchto dvou největších měst kdysi bývalého východočeského kraje, který byl rozdělen na kraj Královéhradecký, a Pardubický, ale na celé východní Čechy.

Chcete informovat o Vaší kulturní akci?

Pokud ano, je to jednoduché, pošlete nám Vaši pozvánku ve formátu WORD, PDF, JPG nebo klasickým e-mailem na redakce@vychodocech.cz. Prezentace pozvánek je ZDARMA, takže neváhejte a zasílejte!

Spojte se s námi

www.facebook.com/vychodocech
www.twitter.com/vychodocech
www.instagram.com/vychodocech
redakce@vychodocech.cz
Tel.: 723 34 04 07

Máte zájem o inzerci?

Chcete pomoci zviditelnit Vaši firmu v regionu východních Čech? Spojte se s naším inzertním oddělením, rádi Vám pomůžeme vytvořit a zrealizovat účinnou reklamu v regionu, ve kterém působíte, a ve kterém Vás zákazníci hledají! Oslovte s námi milion obyvatel Královéhradeckého a Pardubického kraje. Možnosti reklamy můžete najít na www.vychodocech.cz/reklama.

reklama@vychodocech.cz
Tel.: 723 34 04 07