POZOR! Od 2. do 8. dubna uzavřen železniční přejezd v Ostroměři

POZOR! Od 2. do 8. dubna uzavřen železniční přejezd v Ostroměři

2984
Sdílejte

V Ostroměři na hlavním tahu silnice I/35 začíná od úterý 2. dubna kompletní uzavírka železničního přejezdu. Oprava se dopravně dotkne hlavně Hořic. Jedna objízdná trasa ve směru od Hradce Králové na Jičín vede přes město Hořice. Od přivaděče ze silnice č. I/35 vede přes Palackého náměstí do ulice Sladkovského, kde je ZMĚNA PŘEDNOSTI V JÍZDĚ! Hlavní silnice vede z ulice Sladkovského do Československé armády ve směru na Lázně Bělohrad. Na této křižovatce, ve směru od náměstí Jiřího z Poděbrad je osazeno dočasné dopravní značení “STOP“ Dej přednost v jízdě.

Od úterý 2.4.2019 budou navíc zahájeny stavební úpravy objízdné trasy potřené pro uzavření mostu na obchvatu Hořic (psali jsme zde), zejména křižovatky ulic Husova a Táboritská. V pátek 5.4.2019 v šase od 6:00 do 18:00 proběhne stavební oprava železničního přejezdu na ulici Husova. Stavební činnost si vyžádá úplnou uzavírku ulice Husova od křižovatky Táboristická po křížovatku s výjezdem na hlavní silnici I/35 a to obousměrně.

Od kdy se uzavře hořický most?

Po dokončené stavebních úprav objízdné trasy bude provoz I/35 bude převeden na objízdnou trasu 25.4.2019. Téhož dne započnou demoliční práce na mostě. Úplná uzavírka mostu by měla trvat až do 30.9.2020.

ostromer_objizdne_trasy

Zdroj: Ředitelství silnic a dálnic ČR, Správa Hradec Králové