Tragická dopravní nehoda – motorkář nehodu nepřežil

Tragická dopravní nehoda – motorkář nehodu nepřežil

9193
Sdílejte

V sobotu 9. dubna krátce před 16. hodinou došlo k tragické dopravní nehodě na křižovatce silnice č. I/16 v obci Dolní Kalná.

K dopravní nehodě zřejmě dle dosavadního šetření došlo tak, že třiatřicetiletý řidič motocyklu předjížděl vlevo vpředu jedoucí kolonu vozidel v okamžiku, kdy vpředu řidič jedoucího vozidla Škoda Felicia začal odbočovat z hlavní pozemní komunikace na komunikaci vedlejší. „Motorkář“ ve snaze zabránit bočnímu střetu s vozidlem, strhl řízení vlevo, kde narazil do dopravní značky a havaroval na přilehlé louce. Bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě dopravní nehody zemřel. Řidič Škodovky se podrobil dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. Předběžná škoda na motocyklu byla vyčíslena na 50 tisíc korun.
Příčiny dopravní nehody v současné době prověřují trutnovští kriminalisté společně s kolegy z Dopravního inspektorátu Trutnov.

por. Pižlová Šárka. DiS.
tisková mluvčí ÚO
smrtelna-dopravni-nehoda-dolni-kalna-9-4-2017-2smrtelna-dopravni-nehoda-dolni-kalna-9-4-2017-1smrtelna-dopravni-nehoda-dolni-kalna-9-4-2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trutnov, PČR