Muž se při požáru garáže nadýchal kouře

Muž se při požáru garáže nadýchal kouře

1624
Sdílejte

Tři jednotky hasičů zasahovaly v noci z úterý na středu 16. listopadu 2016 u požáru garáže v Hradci Králové.

Jedna osoba byla zraněna při nočním požáru garáže na Slezském předměstí v Hradci Králové. Požár v jedné z řadových garáží byl na operační středisko hasičů ohlášen v úterý 15. listopadu 2016 ve 23:55 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové, dobrovolní hasiči z hradeckých městských částí Svinary a Malšova Lhota.

Uvnitř garáže přebýval muž, který se při požáru nadýchal zplodin hoření. Hasiči mu poskytli předlékařskou pomoc a podali kyslík. Následně byl záchrannou službou převezen do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Hasiči dostali požár pod kontrolu sedmnáct minut po půlnoci a uhasili za další hodinu. Celý prostor garáže odvětrali pomocí přetlakové ventilace. V objektu byl uskladněn motocykl, starší elektrické kolo, pneumatiky a další vybavení. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Příčiny vzniku požáru jsou předmětem šetření.

Foto: centrální stanice Hradec Králové

pozar-garaze-slezske-predmesti-hradec-kralove-4 pozar-garaze-slezske-predmesti-hradec-kralove-3 pozar-garaze-slezske-predmesti-hradec-kralove-2 pozar-garaze-slezske-predmesti-hradec-kralove-1 pozar-garaze-slezske-predmesti-hradec-kralove