Přehled nových zastupitelů Královéhradeckého kraje – konečné výsledky

Přehled nových zastupitelů Královéhradeckého kraje – konečné výsledky

561
Sdílejte

ANO 2011 – 13 mandátů – 25,18 % hlasů

1. Ing. Klára Dostálová pořadí na kandidátce: 1 – 2 909 hlasů
45 let, náměstkyně Ministerstva pro místní rozvoj, Hořice

2. MUDr. Jiří Mašek pořadí na kandidátce: 2 – 2 285 hlasů
58 let, ředitel Záchranné služby Královéhradeckého kraje, Hradec Králové

3. Mgr. Jana Berkovcová pořadí na kandidátce: 3 – 932 hlasů
46 let, vedoucí metodik pro vzdělávání, Národní institut, Nové Město nad Metují

4. Petr Sadovský pořadí na kandidátce: 4 – 860 hlasů
47 let, místostarosta města Dobruška, Dobruška

5. MVDr. Ivana Hantschová pořadí na kandidátce: 5 – 886 hlasů
48 let, veterinární lékařka, Hradec Králové

6. Petr Koleta pořadí na kandidátce: 6 – 326 hlasů
48 let, živnostník, Hronov

7. Ing. Bc. Jaroslav Kostelníček pořadí na kandidátce: 7 – 319 hlasů
53 let, zástupce ředitele školy, Lázně Bělohrad

8. Ing. Jan Jarolím pořadí na kandidátce: 8 – 1065 hlasů
42 let, starosta města Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem

9. Stanislav Friedrich pořadí na kandidátce: 9 – 310 hlasů
56 let, invalidní důchodce, Trutnov

10. Bc. Jiří Kálal, DiS. pořadí na kandidátce: 10 – 265 hlasů
34 let, technolog výroby ve zdravotnictví, Třebechovice pod Orebem

11. Ing. Jindřich Outlý pořadí na kandidátce: 11 – 149 hlasů
54 let, manažerské poradenství, Hradec Králové

12. MUDr. Eva Matyášová pořadí na kandidátce: 12 – 693 hlasů
57 let, lékařka, Hradec Králové

13. Miroslav Kodydek pořadí na kandidátce: 13 – 381 hlasů
51 let, živnostník, Jičín

Česká strana sociálně demokratická – 6 mandátů – 13,08 % hlasů

1. JUDr. Miroslav Antl pořadí na kandidátce: 3 – 2656 hlasů
61 let, senátor PČR, VŠ pedagog, Hradec Králové

2. Jan Birke pořadí na kandidátce: 12 – 1846 hlasů
47 let, starosta města Náchoda, poslanec PČR, Náchod

3. PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. pořadí na kandidátce: 1 – 1 621 hlasů
37 let, VŠ pedagog, proděkan fakulty, Hradec Králové

4. Josef Dvořák pořadí na kandidátce: 2 – 538 hlasů
60 let, radní Královéhradeckého kraje, Jičín

5. Mgr. Edita Vaňková pořadí na kandidátce: 4 – 471 hlasů
57 let, ředitelka základní školy, Dvůr Králové nad Labem

6. Bc. Pavel Hečko pořadí na kandidátce: 5 – 512 hlasů
49 let, místostarosta města Meziměstí, Meziměstí

Občanská demokratická strana – 5 mandátů – 9,93 % hlasů

1. brig. gen. v.v. Mgr. Martin Červíček pořadí na kandidátce: 1 – 2411 hlasů
44 let, bývalý policejní prezident, Vysokov

2. Mgr. Ivan Adamec pořadí na kandidátce: 5 – 1630 hlasů
56 let, neuvolněný starosta města Trutnov, poslanec PS PČR, Trutnov

3. Ing. Oldřich Vlasák pořadí na kandidátce: 9 – 891 hlasů
60 let, bývalý místopředseda E.parlamentu, ředitel SOVAK ČR, Hradec Králové

4. Mgr. Václav Řehoř pořadí na kandidátce: 2 – 549 hlasů
36 let, právník, Hradec Králové

5. Mgr. Jana Drejslová pořadí na kandidátce: 3 – 790 hlasů
53 let, místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou

Koalice pro Královéhradecký kraj – KDU-ČSL – Hradecký demokratický klub – Volba pro město – 5 mandátů 9,75 % hlasů

1. MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MBA – pořadí na kandidátce: 2 – 3689 hlasů
39 let, vicepremiér, předseda KDU-ČSL, Náchod 3

2. Ing. Vladimír Derner pořadí na kandidátce: 1 – 2124 hlasů
60 let, stavební inženýr, předseda kontrolního výboru KZ, Třebechovice pod Orebem

3. MUDr. Zdeněk Fink – pořadí na kandidátce: 7 – 1867 hlasů
61 let, primátor Hradce Králové, krajský zastupitel, Hradec Králové

4. Ing. Anna Maclová pořadí na kandidátce: 8 – 1226 hlasů
56 let, náměstkyně primátora, krajská zastupitelka, Hradec Králové

5. Bc. Karel Klíma pořadí na kandidátce: 5 – 885 hlasů
59 let, investiční technik, Hostinné

Komunistická strana Čech a Moravy – 4 mandáty – 9,39 % hlasů

1. Ing. Otakar Ruml pořadí na kandidátce: 1 – 1318 hlasů
66 let, 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje, Nová Paka

2. JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D. pořadí na kandidátce: 5 – 1155 hlasů
47 let, poslanec Parlamentu České republiky, Trutnov

3. PaedDr. Josef Lukášek pořadí na kandidátce: 6 – 931 hlasů
64 let, radní Královéhradeckého kraje pro oblast sociální, Bystré

4. Mgr. Táňa Šormová pořadí na kandidátce: 2 – 767 hlasů
60 let, radní KHK pro oblast školství, sport a volný čas, Hradec Králové

STAROSTOVÉ A VÝCHODOČEŠI – 4 mandáty – 8,98 % hlasů

1. Ing. Jan Sobotka – pořadí na kandidátce: 2 – 1598 hlasů
55 let, starosta, krajský zastupitel,předseda DSO Krkonoše, Vrchlabí

2. Mgr. Martina Berdychová – pořadí na kandidátce: 1 – 1408
45 let, poslankyně, krajská zastupitelka

3. JUDr. Ing. Rudolf Cogan, Ph.D. pořadí na kandidátce: 3 – 1041 hlasů
45 let, právník, ekonom, krajský zastupitel, Nová Paka

4. Ing. Dana Kracíková pořadí na kandidátce: 6 – 801 hlasů
55 let, starostka, 1998-2014 ředitelka Oblastní nem. Jičín, Železnice

TOP 09 4 mandáty – 7,74 % hlasů

1. doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. pořadí na kandidátce: 1 – 2477 hlasů
68 let, lékař a poslanec, Hradec Králové

2. Adolf Klepš pořadí na kandidátce: 5 – 863 hlasů
52 let, náčelník Horské služby Krkonoše,radní města Š.Mlýn, Špindlerův Mlýn

3. Ing. Aleš Cabicar pořadí na kandidátce: 2 – 522 hlasů
50 let, ředitel CIAF, zastupitel města Náchod, člen FV KHK, Náchod

4. Ing. Milan Sommer pořadí na kandidátce: 3 – 254 hlasů
59 let, ekonom,radní a předseda FV Zastupitelstva města HK, Hradec Králové

Koalice Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů a SNK – 2 mandáty – 5,54 % hlasů

1. Mgr. Jiří Morávek pořadí na kandidátce: 1 – 516 hlasů
58 let, ředitel centra pro osoby se zdravotním postižením, Hradec Králové

2. Bc. Miroslav Matějka, DiS. pořadí na kandidátce: 2 – 170 hlasů
46 let, ředitel mhf České doteky hudby a Dvořákova fest., Jičín

Piráti a Strana zelených + Změna pro Královéhradecký kraj – 2 mandáty – 5,27 % hlasů

1. Mgr. Martin Hanousek pořadí na kandidátce: 1 – 818 hlasů
33 let, krajinný ekolog a zastupitel města Hradec Králové, Hradec Králové

2. Ing. Martin Jiránek pořadí na kandidátce: 2 – 742 hlasů
38 let, marketing.poradce reg.firem a zastupitel Trutnova, Trutnov

Dodavatelem konečných volebních výsledků – Český statistický úřad.