Pozvánka na celorepublikovou akci Hasiči čtou dětem Hasičské pohádky

Pozvánka na celorepublikovou akci Hasiči čtou dětem Hasičské pohádky

2483
Sdílejte

Pozvánka na celorepublikovou akci Hasiči čtou dětem Hasičské pohádky, která se koná  na vybraných požárních stanicích ve čtvrtek 13. 10. 2016 od 10 hodin při příležitosti Mezinárodního dne omezení přírodních katastrof. Akce je určena pro děti z mateřských škol a pro žáky 1. a 2. tříd základních škol.

Pohádky budou čteny z nově vydané knihy s názvem Hasičské pohádky, kterou napsali sami příslušníci Hasičského záchranného sboru z celé České republiky. Autory téměř poloviny z nich jsou příslušníci HZS Královéhradeckého kraje.

Čtení začne v 10 hodin na centrální stanici U Přívozu v Hradci Králové a zúčastní se ho dvě autorky pohádek, které pracují právě na této stanici. Poté (zhruba od 10,30) bude možné si prohlédnout hasičskou automobilovou techniku.

Čtení proběhne v téže dobu také na požární stanici v Rychnově nad Kněžnou, kde budou přítomni další dva autoři pohádek právě z této stanice.

Svoji účast zájemci prosíme potvrďte do středy 12.10.2016 na emailovou adresu alena.kuthanova@hkk.izscr.cz

Pomozte vyhrát dětem knihu Hasičských pohádek a informujte veřejnost o výtvarné soutěži o tuto knihu  Více info s soutěži.