Vojtěch Dyk tour – 27.3. Hradec Králové, 28.3. Pardubice

Vojtěch Dyk tour – 27.3. Hradec Králové, 28.3. Pardubice

1956
Sdílejte

Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia.

Nové turné s novým repertoárem a v novém stage designu by mělo odstartovat v březnu příštího roku. Vidět ho můžete v pondělí 27. 3. 2017 v Hradci Králové v Kongresovém centru ALDIS, a v úterý 28. 3. 2017 v Pardubicích v Ideonu.

Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk  návrat k ryzím hodnotám. „Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit  proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.“

Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské  skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro  B-SIDE BAND.„Je to naše v pořadí již šesté turné. Těším se na nové songy, nové kostýmy i stage design. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B- SIDE BANDu, které v této sezoně slavíme,“ říká bandleader Josef Buchta.