Víkend na Trutnovsku – nezodpovědní řidiči i objasnění krádeže

Víkend na Trutnovsku – nezodpovědní řidiči i objasnění krádeže

3331
Sdílejte

TRUTNOVSKO – Opilý řidič vozidla Peugeot havaroval v neděli 21.5.2017 dopoledne v obci Rudník. Osmatřicetiletý řidič z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo komunikaci a tam přední částí vozidla narazil do betonového mostu. Měl to štěstí, že se mu nic nestalo. Přivolaní policisté s ním provedli dechovou zkoušku na alkohol s výsledkem 2,56 promile alkoholu v dechu. Přišel o řidičský průkaz a případ v současné době šetří policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově.

I policisté ve Svobodě nad Úpou odhalili opilce. Při výkonu noční služby se rozhodli v neděli krátce po jedné hodině ranní zkontrolovat motocyklistu v Lázeňské ulici v Jánských Lázních. Dvacetiletý mladík nadýchal 1,38 promile a na místě přišel o řidičský průkaz. Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Dosud neznámý lapka ze sklepní kóje v Zámečnické ulici v Trutnově odcizil pánské horské kolo Kellys. Poškozený vyčíslil škodu téměř na 10 tisíc korun.

Třiadvacetiletý mladík, který odcizil z jedné trutnovské prodejny tablet si ve zkráceném přípravném řízení, vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež. Šedivý tablet odcizil z vitríny, když se prodavač na okamžik vzdálil.
V případě prokázání viny mu hrozí dva roky vězení.

dopravni-nehoda-trutnovsko