Vážná nehoda si vyžádala nejvyšší daň – Policie pátrá po dalších svědcích...

Vážná nehoda si vyžádala nejvyšší daň – Policie pátrá po dalších svědcích – sdílejte prosím

2010
Sdílejte

Viděli jste jízdu nebo nehodový děj, při kterém byl velmi těžce zraněn a následně v nemocnici zemřel dvaadvacetiletý řidič osobního vozidla? Ozvěte se nám na linku 158 nebo na telefonní čísla 974 580 330, 974 580 321.

K vážné dopravní nehodě došlo v pondělí 28. srpna 2017 v 04:45 hodin na silnici mezi obcí Zaháj a Vysoké Mýto. Dvaadvacetiletý řidič automobilu značky Škoda Fabia směřující do Vysokého Mýta z dosud nezjištěných příčin vyjel za levotočivou zatáčkou vpravo mimo komunikaci a tam s autem narazil do stromu. Zaklíněného řidiče ze zcela zdemolovaného auta vyprostili hasiči a následně byl s velmi těžkým zraněním transportován do fakultní nemocnice. Odkud včera přišla smutná zpráva, že druhý den po nehodě na následky zranění zemřel.

Rozbor krve nám ukáže, zda před jízdou nebo během ní nebyl pod vlivem alkoholu. U zemřelého jsme nařídili soudní pitvu. Vrak vozu jsme na místě zajistili a pro vyloučení technické závady bude podroben znaleckému zkoumání.

31. srpna 2017
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí

vazna-nehoda-ustecko-patrani-po-svedcich-2vazna-nehoda-ustecko-patrani-po-svedcich-1vazna-nehoda-ustecko-patrani-po-svedcich