Tragická dopravní nehoda se stala v pátek 18. prosince u Solnice

Tragická dopravní nehoda se stala v pátek 18. prosince u Solnice

3390
Sdílejte

Tragická bilance minulého týdne, na silnici vyhasl další mladý život.

V pátek 18. prosince v 8:30 přijal operační důstojník oznámení o dopravní nehodě na silnici č.II /321 na úseku mezi Domašínem a Solnicí. Řidička vozu zn. Škoda Felicia jedoucí směrem na Solnici z dosud nezjištěných příčin vjela do protisměru, kde se pravým bokem auta střetla s přední stranou protijedoucího dodávkového vozu zn. Peugeot Boxer. Na místo ihned vyjely dvě záchranářské posádky spolu s lékařem a vzlétl i vrtulník. Přes veškerou snahu záchranářů na místě bohužel osmnáctiletá řidička felicie svým zraněním podlehla. Řidiče dodávky zdravotníci převezli k ošetření do nemocnice, policisté u něj na místě provedenou dechovou zkouškou přítomnost alkoholu vyloučili. U řidičky vyšetřovatel nařídil soudní pitvu. Všechny okolnosti této tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření rychnovských policistů.

V uplynulém týdni se tak bohužel jednalo již o druhou tragickou dopravní nehoda na Rychnovsku a třetí v rámci Královéhradeckého kraje.

por. Mgr. Alena Kacálková

tragicka-dopravni-nehoda-solnice-patek-18-prosince-2015-3 tragicka-dopravni-nehoda-solnice-patek-18-prosince-2015-2 tragicka-dopravni-nehoda-solnice-patek-18-prosince-2015-1 tragicka-dopravni-nehoda-solnice-patek-18-prosince-2015