The Legends Rock Fest 22. – 23.7. 2016 – setkání s rockovou...

The Legends Rock Fest 22. – 23.7. 2016 – setkání s rockovou muzikou – Hořice

2001
Sdílejte

Máme pro vás, fandy rockové muziky, opět pozvání si přijít užít další z ročníků tohoto jedinečného festivalu The Legends Rock Fest ve dnech 22. – 23.7. 2016. Můžete si naplánovat rockově strávený červencový víkend v příjemném prostředí a se skvělou muzikou. Každý z vás, kdo na festival jezdí, nebo přijede úplně poprvé, bude stoprocentně potěšen. Pro celý organizační tým a hlavního pořadatele Zdeňka Lhotu je totiž tento festival srdeční záležitostí.

Tak, aby tyto první půlkulaté narozeniny byly co nejvíce zajímavé, mají pro vás připravený program složený z kapel naší rockové hudební scény, které patří mezi tu nejžádanější elitu. V pátek odpoledne vás přivítá první z pozvaných, která letošní festival uvede a to kapela Rain. Určitě potěší fanoušky kapela Arakain, legenda, která je na hudební scéně přes 30.let. Minulý rok oslavila 20. let od vzniku i formace Harlej, která zde vystoupí poprvé, stejně jako kapely Debill Heads, Five O´Clock Tea a Fénix, která uvede sobotní program. Páteční večer měl rovněž poprvé patřit omluvené kapele Walda Gang, ale místo ní řady účinkujících posílí skupina Limetal.

Další divácky nejúspěšnější kapelu festivalu a s velkou fans rodinou, je očekávaná Dymytry. Po třetí se zde představí kapela Traktor,která si pro natočení druhého klipu vybrala i tento festival. Aleš Brichta Projekt je zase spojen se zakládajícím prvním ročníkem. Po roční přestávce se vrací na místo činu kapela Debustrol. Black Bull v čele s Luckou Roubíčkovou taky nejsou žádní nováčci. Na zdejším pódiu jste se s nimi mohli setkat na 1. a 2. ročníku. Formace Doga vystoupila poprvé na festivalu v loňském roce. Pro zpětnou vazbu od fanoušků, zde vystoupí i letos. Miloš Dodo Doležal se představil na festivalu v roce 2014 a i nyní se můžete těšit na jeho kytarová sóla. Poslední jmenovanou partou muzikantů je formace Komunál. U málokteré kapely se setkáte s takovým množstvím „skalních“ fanoušků, kteří jedou za milovanou kapelou přes půl republiky. Ta je stálicí tohoto festivalu a nechyběla na žádném z předchozích ročníků.

Součástí programu bude opět „kuličková soutěž“ o divácky nejúspěšnější kapelu. Diváci hlasují pomocí kuliček a vítězná kapela získává originální sošku se symbolem festivalu. Samozřejmě nebudou chybět autogramiády a doprovodný program, s řadou dalších diváckých soutěží o zajímavé hodnotné ceny.

Nejen skvělá muzika, ale i krásná příroda a okolí vás okouzlí.

Opět musíme připomenout, že je zde hned vedle areálu, kde se festival koná, možnost například navštívit Masarykovu věž samostatnosti. Z ní je úžasný výhled a rázem budete mít celé Podkrkonoší jako na dlani. Pak určitě potěší i blízkost koupaliště, vybudovaná cyklostezka či řada možností pro pěší turistiku. Z méně vzdálených míst stojí za zmínku třeba ZOO Dvůr Králové n. Labem, nově otevřený zábavný Fajnpark pro malé i velké v Chlumci nad Cidlinou, Les Království (nejkrásnější přehrada v Čechách), Zvičina (vyhlídkový kopec, Raisova chata), rodný domek K. J. Erbena v Miletíně, Prachovské skály, Český ráj aj.

Výlet za muzikou vám zpříjemní i možnosti spojené s ubytováním.Obrovskou předností je blízkost hned několika kempů. Poskytují pestrý výběr a také sociální a dopravní zázemí. Pro parkování a stanování je připravena zdarma téměř neomezená plocha. Ke spokojenosti návštěvníků bude v areálu zajištěno občerstvení, další stánkový prodej a služby. Festival, podle slov návštěvníků z předchozích ročníků, má kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody se skvělou muzikou, na kterou vás moc rádi zveme! Celý páteční program je provázen soutěžemi o zážitkové ceny. VIP vstupenky na lanovou a bobovou dráhu ve Špindlerově mlýně, dárkové poukazy na Laser Game v Hradci Králové a další věcné ceny od produktových partnerů pivovaru a výrobce Hořických trubiček. Pro držitele vstupenek zakoupených z předprodeje bude zajištěna řada slev a výhod pro doprovodné aktivity. Předprodej vstupenek byl do 1. července, ale kdo jej nestihl, nemusí se ničeho obávat. Lístků je dostatek a Vy budete mít možnost si je zakoupit na místě a i na jednotlivé dny.

Veškeré informace najdete na www.thelegendsrockfest.cz

Kompletní line-up, aby jste neprošvihli ani jednu z účinkujících kapel

Pátek 22. července

Rain – 16, 00 – 17, 00

Black Bull – 17, 20 – 18, 20

Arakain – 18,50 – 20,00

Limetal – 20, 30 – 21, 30

Doga – 22, 05 – 23, 15

Dymytry – 23, 45 – 00, 55

 

Sobota 23. července

Fénix – 11,00 – 12,00

Five O’Clock Tea – 12,20 – 13,20

Debil Heads – 13, 40 – 14,40

Komunál – 15,05 – 16,15

Aleš Brichta – 16, 40 – 17, 50

Dodo Doležal – 18,20 – 19, 30

Traktor – 20, 00 – 21, 10

Harlej – 21,50 – 23,00

Debustrol – 23,30 – 00,40