Skibus do Deštného vyrazí pravděpodobně již tento víkend, a jezdit bude až...

Skibus do Deštného vyrazí pravděpodobně již tento víkend, a jezdit bude až do 29. března 2020

2449
Sdílejte

Provoz zvláštního skibusu, který vznikl v roce 2011 jako společný projekt Dopravního podniku města Hradce Králové se Skicentrem Deštné, bude letos zahájen v sobotu 14. prosince 2019 a bude trvat až do neděle 29. března 2020 (hlavní sezóna Skicentra).

Svoz bude realizován po městě opět v jedné „sběrné“ trase.

7.15 hod. Podzámčí (konečná)
7.20 hod. Benešova (směr město)
7.25 hod. Hotel Garni (směr město)
7.40 hod. Terminál HD (nástupiště F3)
7.50 hod. Adalbertinum (směr magistrát města)
8.00 hod. Alessandria (ulice Bratří Štefanů – směr Stoletá)

Autobusy a příslušné zastávky, resp. označníky jsou označeny nápisem SKIBUS.

Výhodou SKIBUSu DPmHK je skutečnost, že jde o přímou linku – vozidla tak nebudou nikde dál po trase do lyžařského centra zastavovat.

Jízdné bude možné platit jak v hotovosti, tak Městskou kartou.

Jednosměrné jízdné na trase HK – Deštné (nebo opačně) bude stát 75,- Kč při klasické platbě v hotovosti a 65,-Kč při použití městské karty čili tento jednodenní výlet Vás vyjde pro jednu osobu na 140,- Kč při platbě v hotovosti a 125,- Kč z městské karty, tzn. i letos bude karta zvýhodněná.  Lyže odveze autobus zdarma.

K doplnění elektronické peněženky můžete mimo 6 samoobslužných dobíjecích automatů od loňského roku použít formu on-line dobíjení.

Po příjezdu v 9.00 hod na parkoviště přímo pod sjezdovkou v Deštném si cestující mohou (pokud budou mít zájem) ponechat svoje zavazadla (věci) ve voze – na zpáteční cestu vyrazí skibus v 16.15 hod.

Skicentrum Deštné poskytne proti předložení jízdenky ze skibusu DPmHK  tyto benefity – 10% slevu z celodenní jízdenky (470,- Kč) a 4 hodinové jízdenky (380,- Kč). www.skicentrumdestne.cz