Relaxační večer v aquacentru s brišní tanečnicí – sobota 14. prosince 2019...

Relaxační večer v aquacentru s brišní tanečnicí – sobota 14. prosince 2019 – Hradec Králové

1689
Sdílejte

Jedinečný zážitek opět nabídne aquacentrum Hradec Králové v sobotu 14. prosince 2019, kdy bude probíhat další z oblíbených relaxačních večerů. Návštěvníci mohou využít nabídku thajského masážního salónu Thai Touch, kde budou masérky dopřávat zájemcům krátké ochutnávky masáží, atmosféru dokreslí romantická hudba, svíčky, barevné osvětlení a tentokrát i orientální tanečnice SHANELAH.

Nově jsme na tento adventní večer připravili 2 taneční exhibice, a to tanec se shamadanem, což je svícen na hlavě tanečnice s led svíčkami a klasický orientální tanec. Ve druhém bloku se můžete těšit na havajský a polynéský tanec. Vystoupení bude začínat ve 21 a 22 hodin.

Chybět nebudou ani tradiční akce, jako je sekt 1+1 na baru u vody nebo vstup zdarma do Sauna & SPA zóny aquacentra. Tady lze kromě finské sauny využít i ledovou studnu a venkovní atrium. Občerstvení bude k dispozici i v odpočinkové místnosti s vodopádem.

Vstupenka na celý relaxační večer stojí 100 Kč pro majitele čipových hodinek, 120 Kč zaplatí návštěvníci na jednorázový vstup. Tato cena je jednotná bez jakýchkoliv doplatků za čas.

Relaxační večer začíná ve 20.30 a končí ve 23.00 hodin, vstup je od patnácti let.

Užijte si advent po orientálsku!