První Pump Park v Česku otevírá svoje brány v Lázních Bělohradě. Ve...

První Pump Park v Česku otevírá svoje brány v Lázních Bělohradě. Ve pátek 9.9. od 17 hodin

1858
Sdílejte

Rádi bychom vás pozvali na slavnostní otevření nově vybudovaného Pump Parku na Horní Nové Vsi, které se koná ve pátek 9. září od 17:00.

Pořadatelé pro vás připravili Exhibici profesionálů na BMX, inline bruslích, skateboardech, longboardech a závod na čas pro příchozí o věcné ceny.

Pokud jste příznivci těchto sportů, rozhodně si akci nenechte ujít!

V Lázních Bělohrad se 9. září otevírá zbrusu nové hřiště pro všechny freestyle požitkáře. PUMP PARK je určen pro BMX, MTB kola, skate, longboard, inline brusle, koloběžky, ale i dětská odrážedla. Díky asfaltovému povrchu má super flow, je bezúdržbový a při mírnějších zimách se dá využívat téměř celoročně.
Celý koncept parku je navržen tak, aby jezdec, ať už jede na čemkoliv, nemusel šlapat nebo se jakkoliv odrážet. Vlny, klopené zatáčky a všechny překážky jsou rozvržené a vytvarované tak, že každý hravě udrží rychlost samotným pumpováním.
Z různých typů sportovišť jsme vzali to, co nás baví, využili dlouholetých zkušeností, zapojili kreativitu a vytvořili první maximálně univerzální a zábavný Pump park od Dirty Parks.

Každý si najde svoje
Otevíračka PUMP PARKU v Lázních Bělohrad
V pátek 9.září proběhne slavnostní otevření nového a unikátního sportoviště – PUMP PARK v Lázních Bělohrad.
KDY: 9.ZÁŘÍ OD 17:00
KDE: LÁZNĚ BĚLOHRAD – HORNÍ NOVÁ VES

Součástí programu bude exhibice, při které se pokusí vymáčknout z Pump parku maximum několik českých profíků na BMX, skateboardu nebo inline bruslích. Následovat bude závod na čas pro příchozí o věcné ceny Vans.
Bude to hlavně sranda a bude super se rychle projet v pump tracku. Většinou bývá z hlíny, což s mými kolečky nepřichází v úvahu, ale na tomhle povrchu to půjde. Bude to vlastně pump-park-horni-nova-ves-1 pump-park-horni-nova-vespoprvé!