Koncert Prague Queen a Jaroslav Břeský v kempu u Věže v Hořicích...

Koncert Prague Queen a Jaroslav Břeský v kempu u Věže v Hořicích – Pátek 9. září od 19:30 hodin

2133
Sdílejte

Open air koncert Vás přesune do dob, kdy skupina Queen ovládala velké davy, ať už na vyprodaném stadionu ve Wembley, nebo na nezapomenutelném Nepstadionu v Budapešti. Jelikož je tomu 30 let od posledního turné Queen v původní sestavě Freddie Mercury, Brian May,Roger Taylor, John Deacon tak si jeden z těchto koncertů živě připomeneme profesionální revivalovou skupinou Prague Queen v pátek 9. září 2016 od 18 hodin v areálu kempu U věže v Hořicích v Podkrkonoší, kdy se areál otevírá. Kapely začínají koncert od 19:30.

Hlavní zpěv Jaroslav Břeský – Hořický rodák, který má za sebou stovky vystoupení nejen v ČR ale po celé Evropě, osobně se setkal se zbylými členy skupiny Queen Brianem Mayem a Rogerem Taylorem a spolupracuje s bývalým osobním asistentem Freddie Mercuryho panem Peterem Freestone. Zvuk kytary jednoho z nejlepších kytaristů v ČR Stanislava Jelínka, který doprovázel hvězdy formátu Frank Zappa, Karel Gott a Lucie Bílá. Na bicí nástroje zasedne Jiří Jirsa, bubeník který už přes 20 let doprovází po koncertech přední hvězdy českého showbyznysu. Na basovou kytaru se představí Jan Svorník a na klávesové nástroje mistr zvuku Martin Otruba který doprovázel například Ivetu Bartošovou. To vše a mnoho více zažijete při této show. Na nedávném Švýcarském vystoupení byl oceněn jako druhý nejlepší revival Freddieho Mercuryho na světě.

Jako předkapela se představí Hořická legenda HARD ROCKU skupina ATLANTIS od 19:30, Prague Queen pak od 21:30

Předprodej vstupenek od 11.7.2016 v Restauraci u Věže v Hořicích v Podkrkonoší. Cena v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč.

30-let-skupiny-queen-9-9-2016-horice