Postavičky z Madagaskaru v cirkuse JoJoo v Jičíně

Postavičky z Madagaskaru v cirkuse JoJoo v Jičíně

3649
Sdílejte

Poplupární postavičky ze snímku Madagaskar jako je Glorie, Melman, Marty či Alex zná asi každé dítě, ale vidělo je někdy v cirkuse? To asi zatím ne, a právě proto se můžete přijít podívat na nový zábavný program cirkusu JoJoo, který je inspirovaný právě filmem Madagaskar.

Od pátku 24.7. do neděle 26.7.2015 jej naleznete v Jičíně Pod Koželuhy.

„Jde o rodinnou show plnou veselých a komických situací, které nečekaně nastávají i při klasických cirkusových disciplínách jakými jsou artistika, akrobacie či výcvik zvířat,“ uvedl produkční cirkusu Jan Výška. V programu účinkuje tým artistů s mezinárodním zastoupení. „Nyní jednáme se skupinou artistek z Etiopie, přímo z hlavního města této země Addis Abeba,“ dodal produkční s tím, že v programu diváci zhlédnou představení, které je tématicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou a uvidí širokou škálu domestikovaných ale i volně žijících zvířat.

Jmenujme například papoušky ara, minipony, tygry sibiřské, pumy americké, dalmatiny. Z akrobatických vystoupení diváci uvidí akrobacii na visutých šálách, akrobacii přes švihadla, akrobacii na perských tyčích.

První český Národní cirkus – www.narodnicirkus.cz