Městská policie Pardubice dostala elektromobil BMW i3

Městská policie Pardubice dostala elektromobil BMW i3

2146
Sdílejte

Ředitel městské policie Pardubice, Bc. Rostislav Hűbl převzal v showroomu STRATOS AUTO vůz BMW i3 v policejní úpravě. Oficiální BMW i agent dlouhodobě zapůjčil vůz, který bude působit ve službách městské policie v Pardubicích.

Revoluční BMW i3 je celosvětově nejúspěšnějším prémiovým elektřinou poháněným vozem. Je to také nejrozšířenější elektromobil používaný v záchranných a bezpečnostních složkách. Tento vůz s karbonovou nosnou strukturou a vyspělými komunikačními systémy dokáže obstát nejen v soukromém sektoru, ale také v oblastech profesionálních záchranných a bezpečnostních sborů.

STRATOS AUTO ve spolupráci s BMW Group ČR připravilo speciální nabídku pro městskou policii v Pardubicích. Tato nabídka má za cíl ukázat možnost reálného nasazení ekologických a čistě elektrických vozidel při plnění služebních povinností zejména v městských aglomeracích.

Pro Pardubice jsme si připravili vůz  BMW i3 s bohatou výbavou Advanced edition čítající kromě jiného balíček služeb ConnectedDrive Services s integrovanou kartou SIM. Nabídka BMW i3 v současnosti obsahuje čtveřici modelů, pro policejní sbory České republiky jsou připravené verze BMW i3 94 Ah se zvětšeným akumulátorem a reálným dojezdem až 200 km pro variantu BEV a až 350 km pro variantu REXVozový park auto opustí buď po ujetí šesti tisíc kilometrů, nebo po půl roce služby, podle toho, co nastane dřív. Podobný vůz dostali také městští policisté z Hradce Králové – více zdemestska-policie-pardubice-elektro-bmw-3mestska-policie-pardubice-elektro-bmw-2mestska-policie-pardubice-elektro-bmw-1mestska-policie-pardubice-elektro-bmw