Královédvorský Den piva – sobota 17. srpna 2019 – Dvůr Králové nad...

Královédvorský Den piva – sobota 17. srpna 2019 – Dvůr Králové nad Labem

4369
Sdílejte

Zveme Vás v sobotu 17. srpna na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové, kde je pro Vás připraven historicky druý ročník akce s názvem KRÁLOVÉDVORSKÝ DEN PIVA.

Čeká Vás 12 hodin skvělých hudebních vystoupení, soutěží o ceny, prezentací piv, dobrého jídla a pití.

Fotobedna, skákací hrad a malování na obličej a další…

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

Program pro 2. ročník – 17.8.2019


Queen revival

Pilsen QUEEN Tribute band

UkázkaPilsen Queen Tribute Band je hudební skupina z Plzeňského kraje, kterou tvoří ověření muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru. Aby vzdali hold této kapele, začali spolu v létě roku 2007 hudebně spolupracovat Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník a výsledkem jejich spolupráce je projekt s názvem Pilsen Queen Tribute Band. Hudební projev tohoto seskupení lze charakterizovat jako precizní hudební reprodukci studiových verzí skladeb skupiny Queen včetně tolik charakteristických vokálů. Repertoár skupiny je tvořen množstvím skladeb, které tvoří téměř celou tvorbu skupiny Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.


Krkonošské matky

Krkonošské matky

UkázkaKapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Michal a Adam


Komunál

Komunál

UkázkaKomunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Patří mezi nejpopulárnější kapely východočeského kraje a mnohokrát vystupovala i v našem městě. Kapela za svoji existenci vydala celkem 14 CD a DVD. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda „Bárt“ Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel „Erny“ Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara).


Olympic

Olympic

UkázkaPůvodní členové patří mezi zakladatele české rockové hudby, debutové album Želva je považováno za jedno z přelomových alb českého bigbítu. Po slabším období, kterým si skupina prošla v první polovině 70. let dvacátého století, nastává další z vrcholů tvorby v podobě konceptuální albové trilogie Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Tu už nahrává baskytarista Milan Broum, který do skupiny vnesl nejen moderní vidění rockové hudby, ale hlavně skvělé instrumentální výkony, o kterých přesvědčil už na svém prvním albu v sestavě Olympiku, kterým byl Marathón. Hrají hlavně melodické rockové písně s kvalitními texty a nápaditými aranžemi.


VaŤák

VaŤák

UkázkaMístní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan „Waltr“ Komárek (Kytara).

Atlantis

Atlantis

UkázkaVznik kapely byl v roce 1980, základ kapely L.Hatle, P.Volanský a V.Volanský. Dnešní podoba kapely je L.Hatle, R.Kolář, P.Volanský, L.Verner a J.Prager.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora – Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE