Hradozámecká noc – hrad Staré hrady – Sobota 27.8.2016

Hradozámecká noc – hrad Staré hrady – Sobota 27.8.2016

2010
Sdílejte

Noční pohádkové prohlídky zámeckého pohádkového sklepení a hradních a zámeckých prostor, Velký rytířský turnaj a dračí ohňová show. Zažijete a všemi smysly v netradičním pojetí ochutnáte atmosféru pohádek čaroděje ARCHIBALDA I. K tomu všemu pravý středověk a souboje templářských rytířů, doprovázené DRAČÍ OHŇOVOU SHOW. Nevídané a neslýchané. Zábava a překvapení pro děti i dospělé.

Ochutnejte atmosféru pohádek čaroděje Archibalda I. tentokrát v netradičním pojetí. Večer a v noci 27. srpna od 18:00 – 01:00 princezny, čarodějnice, čerti a čertice nebo třeba opravdoví rytíři Vás provedou tajemným zámeckým sklepením i hradem a zámkem. K tomu všemu zažijete pravý středověk a Velké rytířské turnaje, doprovázené dračí ohňovou show.

– od 18.00 VELKÝ RYTÍŘSKÝ TURNAJ

– od 19.00  – 01.00 –  prohlídky okruhů Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou a Zámecké pohádkové sklepení (prohlídky odcházejí každou půl a každou celou hodinu).

 – od 21.30 (po setmění)  a před půlnocí se koná na nádvoří VELKÁ DRAČÍ OHŇOVÁ SHOW. 

V Zámeckém pohádkovém sklepení na Vás čeká obydlí starohradského obra, ledové a vodnické království, žalář, hladomorna, starohradské peklo i Obří Smaragdoví draci. Na Hradě a zámku vejdete do nejstarší části Starých Hradů, kde se skrývá tajemný poklad templářských rytířů. Uvidíte tu na třicet druhů draků a dráčků a na osobní audienci Vás přijme i Dračí král Rozumbraďák XVI. s dračí královskou rodinou.
Nevídané a neslýchané. Zábava a překvapení pro děti i dospělé.

Sobota  27. 8. – od 18.00 až neděle 28. 8. do 01.00 hod.

Podívejte se na přehled hradů a zámků zapojených do této akce během soboty 27.8.2016 na území východních Čech

hradozamecka-noc-stare-hrady-1 hradozamecka-noc-stare-hrady stare-hrady-hradozamecka-noc