Hledá se nejlepší mls Pardubického kraje. Přihlasíte se také?

Hledá se nejlepší mls Pardubického kraje. Přihlasíte se také?

1741
Sdílejte

Společnost Agrovenkov ve spolupráci s Pardubickým krajem vyhlašuje 14. ročník soutěže o nejlepší potravinu regionu – MLS Pardubického kraje 2020. Slouží k propagaci regionálních potravin a podpoře malých a středních podniků. Přihlásit se lze do 31. března 2020. Zkusíte to take?

Velice mne těší, že se pravidelně setkáváme s tradičními výrobci, kteří přinášejí na trh potravin nové výrobky. Stejně tak uvítáme, když se přihlásí začínající podnikatelé, kteří se snaží na trhu prorazit a hledají možnost propagace. Z minulých ročníků víme, že právě MLS Pardubického kraje ukázal na budoucí úspěšné výrobky,“ sdělil Václav Kroutil, radní pro zemědělství, životní prostředí a venkov.

Do soutěže se může přihlásit výrobce potravin, který má mimo jiné sídlo na území Pardubického kraje, hlavní použitá surovina je tuzemského původu, své výrobky dodává do maloobchodní sítě či prodává ze dvora a splňuje podmínku malého či středního podniku s počtem zaměstnanců do 250 osob. Výrobky lze přihlašovat v těchto kategoriích:

  • Mlýnské a pekárenské a cukrářské výrobky
  • Mléko a mléčné výrobky
  • Maso a masné výrobky
  • Výrobky z medu a ostatní

Kompletní informace o soutěži, včetně přihlášky, jsou k dispozici na http://mlspardubickehokraje.cz

Účastí v soutěži získá výrobce výhodu propagace výrobků formou tištěného katalogu, který je určen pro širokou veřejnost. Dále na webových stránkách společnosti Agrovenkov a Pardubického kraje. Součástí je možnost účastnit se stánkového prodeje na významných akcích v regionu jako je Fresh festival, Dožínky Pardubického kraje, Den Pardubického kraje nebo Koně v akci na pardubickém závodišti.
Foto z ročníku 2019
zdroj: http://mlspardubickehokraje.cz