Den všech – sobota 27. srpna od 11 hodin – Žíreč u...

Den všech – sobota 27. srpna od 11 hodin – Žíreč u Dvora Králové

1631
Sdílejte

Nevíte, kam vyrazit na konci prázdnin? Volba je jasná – do Žirče a to v sobotu 27. srpna od 11 hodin, kde na Vás čeká po celý den zajímavý program. Vstupné je dobrovolné, takže neváhejte a přijďte se dobře bavit. 

Zkusíme Vám alespoň nastínit: na hlavním podiu se představí Crazy band, Filip Pýcha, skupina The 29, tanečníci z Attitude, písničkář a youtuber DUŠAN je tu JAKODOMA, výborná zpěvačka Paya May v doprovodu kytaristy Davida Jakubce, mažoretky, divadlo pro děti a na závěr zacvičí Sokol Dvůr Králové.

A kdo s námi byl i loni určitě potvrdí, že vidět naživo skupinu The Tap Tap je skutečně zážitek.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Kromě nadupaného hlavního programu je na Den všech připraven i bohatý doprovodný program.
Budete si moct zastřílet z luku, zahrát softbal či možná pro mnohé neznámé ringo, zjistit, co se skrývá pod názvem crossfit nebo si zatančit, pohrát s kuličkovou dráhou či v našem dětském koutku, dozvědět se mnohé zajímavosti o životě v lese, vyzkoušet si, jak se žije lidem se zrakovým postižením, projet na koni, prolézt na lanech, zahrát na flétnu, zařídit si auto na trenažeru, vytočit vlastní keramiku na hrnčířském kruhu, nechat si pomalovat obličej nebo udělat dočasné tetování a mnoho dalšího.
Pokud navštívíte některou z našich kreativních dílen, budete si moci odnést domů krásné vlastnoručně zhotovené výrobky – je připravena například výroba triček, tašek, placek, lapačů snů, korálků anebo linoryt.
Na Dni všech budete mít také možnost seznámit se s činnostmi různých organizací, sportovních týmů a spolků působících v našem okolí, a tak pro vás bude možná o něco snazší vybrat pro vaše ratolesti na příští rok ten správný zájmový kroužek.

den-vsechn-27-8-2016-zirec-u-dvora-kralove