Den P … den plný piva – sobota 20.5. – Náchod

Den P … den plný piva – sobota 20.5. – Náchod

2125
Sdílejte

Už víte, co budete dělat třetí květnovou sobotu, tedy 20. května? My pro Vás máme dobrý tip v areálu náchodského pivovaru se koná DEN P … den plný piva. Akce začíná ve 13 hodin a bránu pivovaru zavřeme až o půlnoci. Každé pivo bez rozdílu druhu bude pouze za 15 Kč a vstupné za 50 Kč.

Na pípě bude kromě klasiky a našich speciálů také jedna novinka uvařená pouze pro tento den … American Pale Ale nazvaný APAč. Na pódiu se vystřídají kapely Nadoraz, Sabrage, Five O´clock Tea, Queenie, Benjaming´s clan, Metallica revival, Teplá buchta a až se setmí Firelovers.cz.

Kdo z Vás neměl ještě možnost načepovat si sám pivo, na Dni P mu bude epování umožníme a ještě tím pomůže dobré věci. Výtěžek z tohoto stánku bude věnován Hospici Anežky České v Červeném Kostelci.

Pro děti jsou připravené zábavné indiánské putování a dospělý, když ochutnají šest druhů piv mohou vyhrát pivo na rok zdarma. Dále Vás čeká možnost originálního tetování, skákací hrad pro děti a rodeo lahev pro dospělé.

Exkurze po pivovaru a tombola jsou samozřejmostí. Přijďte si užít Den P … den plný piva i Vy! Areál piva Primátor – pivovaru Náchod

den-plny-piva-20-5-2017-pivovar-primator