Čokoládový festival – 8. – 10. listopadu 2019 – Futurum Hradec Králové

Čokoládový festival – 8. – 10. listopadu 2019 – Futurum Hradec Králové

4391
Sdílejte

Čokoláda, čokoláda a zase ta čokoláda! Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou historicky prvního Čokoládového festivalu ve Futuru. Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo nebo kebab, mnohé speciality i neotřelá čokoládová spojení a kombinace, přijďte k nám na degustaci od pátku 8. do neděle 10. listopadu 2019. Vstupné je zdarma.

Vedle přehlídky čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek na milovníky (i ty ještě nepřesvědčené) čekají trhykulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti, workshopy nebo ochutnávky.

Program a doprovodné aktivity budou probíhat:

  • v pátek 8. listopadu od 14:00 do 18:00
  • v sobotu 9. listopadu od 10:00 do 18:00
  • v neděli 10. listopadu od 10:00 do 17:00

Ochutnávat a zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo‑Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších.

Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem. V sobotu odpoledne navíc karneval!

A budeme také soutěžit! Například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Akce je pořádaná agenturou ChrisEvents.