Čokoládový festival – 18. – 20. listopadu 2022 – Futurum Hradec Králové

Čokoládový festival – 18. – 20. listopadu 2022 – Futurum Hradec Králové

4962
Sdílejte

Čokoláda, čokoláda a zase ta čokoláda! Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou historicky prvního Čokoládového festivalu ve Futuru. Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo nebo kebab, mnohé speciality i neotřelá čokoládová spojení a kombinace, přijďte k nám na degustaci od pátku 18. do neděle 20. února 2022. Vstupné je zdarma.

Vedle přehlídky čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek na milovníky (i ty ještě nepřesvědčené) čekají trhykulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti, workshopy nebo ochutnávky.

Program a doprovodné aktivity budou probíhat:

  • v pátek 18. února od 14:00 do 18:00
  • v sobotu 19. února od 10:00 do 18:00
  • v neděli 20. února od 10:00 do 17:00

Ochutnávat a zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo‑Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších.

Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem. V sobotu odpoledne navíc karneval!

Akce je pořádaná agenturou ChrisEvents.