chcipomoct.cz – můžete nabídnout svou pomoc nebo o ni požádat

chcipomoct.cz – můžete nabídnout svou pomoc nebo o ni požádat

2071
Sdílejte

Vznikl web chcipomoct.cz . Portál je určen všem, kteří chtějí jako dobrovolníci nabídnout svou pomoc i všem, kteří potřebují pomoc od dobrovolníků.

Portál vznikl z potřeby efektivně koordinovat ochotu lidí pomáhat druhým v čase nouze, aby se právě tato ochota pomoci rychle dostala všem potřebným a mohl do ní být zapojen, podle svých možností, každý kdo projeví zájem.

Portál je snadným, přehledným, a především bezpečným místem, kde se potkávat ochota s potřebou pomoci v aktuální nouzové situaci.

Portál pro tuto chvíli nabízí dvě části

Nabízím pomoc

Vyplňte formulář a nabídněte své služby. Registrace je bezplatná a zabere sotva 3 minuty. Obratem Vaši nabídku zašleme potřebným, kteří Vás takto mohou kontaktovat. V tuto chvíli je potřebná pomoc rozčleněna do několika „nejpalčivějších“ oblastí. Tyto oblasti se samozřejmě s vyvíjející se situací budou měnit a bude na to reagovat i chcipomoct.cz. Děkujeme, že svou ochotou a srdcem pomáháte zvládnout tuto tíživou situaci i jiným.

Požaduji pomoc

Ať už jste jednotlivec, organizace, nebo krizový štáb, vyplňte prosím, co v tuto chvíli potřebujete, s čím chcete pomoci. Vaše žádost se odešle dobrovolníkům, kteří nabízejí pomoc ve Vámi zvolené oblasti. Případně bude anonymně zveřejněna, aby na ni mohl reagovat dobrovolník z vašeho okolí, který sice nenabízel tento druh pomoci, ale je schopen a ochoten pomoci. V tuto chvíli je nabízená pomoc, rozčleněna do několika „nejpalčivějších“ oblastí. Tyto oblasti se samozřejmě s vyvíjející se situací budou měnit a bude na to reagovat i chcipomoct.cz. Pokud máte jinou potřebu, napište nám ji, prosím, také.

zdroj: KHK