Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje nominace

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje nominace

3463
Sdílejte

Soutěž, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, oceňuje úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čas nezištně věnují druhým. Znáte takové ženy? Nominujte je do soutěže Žena regionu.

Kdokoli z veřejnosti může prostřednictvím webu zenaregionu.cz přihlásit do soutěže zajímavou ženu ze svého kraje a vyjádřit jí tak veřejné uznání. Nominace končí 31. května 2020.

O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy v kategoriích: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport. Stejně jako v loňském roce proběhne krajské kolo a jeho vítězka postoupí do soutěže o prvenství v rámci regionálních kol. Umístění jednotlivých soutěžících bude zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic tajné. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku, která získá od veřejnosti nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v Praze.

Více informací k soutěži se dozvíte na zenaregionu.cz

Časový harmonogram 11. ročníku:

1. dubna – 31. května 2020 – přijímání nominací

1. června. – 30. června 2020 – kompletace nominací

1. července – 31. srpna 2020 – hlasování veřejnosti

1. září – 31. října 2020 – vyhlášení a slavnostní předávání ocenění regionálním vítězkám ve všech krajích ČR

v říjnu 2020 (termín bude přesněn) – slavnostní galavečer v Senátu Parlamentu ČR

zdroj: KHK