25. SVATOHUBERTSKÁ SLAVNOST – sobota 6. října 2018 – Kuks

25. SVATOHUBERTSKÁ SLAVNOST – sobota 6. října 2018 – Kuks

1414
Sdílejte

Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Hospitální nadací Františka Antonína hraběte Sporcka,

Vás zvou na 25. SVATOHUBERTSKOU SLAVNOST
pořádanou v areálu Hospitalu KUKS v sobotu dne 6. října 2018, slavnostní zahájení ve 12 hodin

PROGRAM:

  1. Louky

10.00 – 19.00 Střelnice-laserová, broková (trapp), závod top 5 střelců
12.00 – 16.30 Lukostřelba na terč
13.00 – 17.00 Jízda kočáry
13.00 – 17.30 Prezentace Policie ČR, ukázky techniky, výzbroje
13.15 – 14.00 Kynologická ukázka a práce loveckých psů 1. blok
14.00 – 14.30 Fríští koně – Hipologické ukázky s výkladem
14.30 – 15.00 Václav Vydra –„koňská show“
14.30 – 15.00 Kynologická ukázka a práce loveckých psů 2. blok
15.00 – 18.00 Sokolnické ukázky s výkladem Milan Zaleš
20.00 Slavnostní ohňostroj s komponovanou hudbou na téma „cudnost a smilstvo“

 

  1. Kostel Nejsvětější trojice

10.15 – 10.50 Trio Šustr Hradec Králové – barokní vystoupení
11.00 – 11.50 AMICIS trio
13.00 – 14.15 Varhanice Jana Havlíčková a houslista Vladislav Linětskij
14.25 – 14.50 Schola Sluníčko farnost Vrchlabí
15.00 – 15.55 Mužský sbor Řádu svatého Huberta ze Zábřehu
16.00 – 16.55 Trio Šustr Hradec Králové – barokní vystoupení
18.00 – 19.30 Svatohubertská mše B dur v provedení Mužského sboru Řádu svatého Huberta ze Zábřehu a Trubačů Zábřeh, skladatel František Macek – hlavní celebrant kardinál Mons. Dominik Duka, OP

 

  1. Hospitální dvůr – pódium

10.45 – 11.30 Mažoretky z Olešnice
12.50 – 13.50 Zuzana Bubílková „BUBU fóry“
14.00 – 15.30 15. ročník soutěže juniorských vábníků „O pohár ŘsH“
15.30 – 16.00 Představení loveckých plemen 1. blok
16.00 – 16.20 Vystoupení spolku panstva z tvrze Žíželeves a Brakýřů
16.30 – 17.15 Ilona Csáková – vystoupení populární zpěvačky
17.20 – 17.40 Představení loveckých plemen 2. blok

 

  1. Hospitální zahrady

13.00 – 17.00 „S Hubertem do lesa“ – soutěže pro děti s tématikou přírody a myslivosti
13.00 – 17.00 Malování na obličej pro děti
13.00 – 17.00 Spolek panstva z tvrze Žíželeves
14.00 – 16.00 Divadlo „V pytli“

 

  1. Budova Hospitálu

10.00 – 17.00 Celodenní prohlídky v rekonstruovaných prostor Hospitálu

za doprovodu pracovníků NPÚ včetně Muzea farmacie

 

  1. Divadlo

14.00 Autogramiáda Zuzana Bubílková

15.20 Autogramiáda Václav Vydra

17.00 Autogramiáda Ilona Czáková