2. ročník valentýnského běhu – 14. února 2016 – městské lesy –...

2. ročník valentýnského běhu – 14. února 2016 – městské lesy – Hradec Králové

1587
Sdílejte

Srdečně Vás všechny zveme na sportovní akci do královehradeckých městských lesů, kde se uskuteční druhý ročník závodu s názvem VALENTÝNSKÝ BĚH  v neděli 14. února 2016 se startem v 11:00. Nově Kategorie – Bike , Koloběh, Koloběžka, Dogrunning , Scooterjöring, Bikejöring. Druhý ročník nabídne opět trasu ve tvaru srdce 14,2km, pro páry 7,1km, každý z páru polovinu trasy srdce jednotlivě + 2km společně do cíle a pro zdatnější trasu půlmaratonu, tedy 21,1km v krásném prostředí královehradeckých městských lesů.

Valentýn je svátek všech zamilovaných, proto vznikl i tento závod určený nejen pro zamilované páry. Každý pár má volbu buď proběhnout celou trasu závodu společně, nebo poběží každý z páru půlku srdce, ale doběhnout do cíle musí společně. Na trase bude potkávací bod, kde jeden z páru počká na toho druhého. Jednotlivci musí absolvovat celou trasu srdce. Nově volba trasy půlmaratonu 21,1km.

Pokud si tedy chcete užít svátek zamilovaných netradičně, v přírodě a v poklusu s pocitem, že jste udělali něco pro své srdce a zdraví, neváhejte se zaregistrovat.

Závod je určen pro širokou veřejnost, všem výkonnostním kategoriím.

Trasy závodu jsou vedeny prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, krátké úseky po asfaltu. Start a cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Zde také proběhne KEJTA PÁRTY. Pro všechny registrované závodníky porce grilované kýty v rámci startovného.

Součástí závodu je i kategorie Dogrunning, zde Vám náš partner BĚHEJ SE PSEM nabídne zdarma zapůjčení vybavení na běh se psem – pro psa bezpečný a pohodlný postroj, pro člověka opasek pro pohodlný běh/chůzi a na propojení vodítko s amortizérem (odpružením). Vše je norské značky Non-stop Dogwear.

Mimo zapůjčení poradí s výběrem vhodných velikostí a celkově s tím, jaký typ vybavení se pro daný tým nejvíce hodí.
Dále funguje jako poradna pro tréninky běhu se psem. Řada běžců si myslí, že lze hned vyběhnout, ale každý pes je trochu jiný a proto je potřeba najít ideální cestu, aby to bavilo celý tým.
Také v centru závodu naleznete obchod s produkty BĚHEJ SE PSEM.

Přijďte si vyzkoušet  do hradeckých lesů, jak se Vám poběží se svým čtyřnohým miláčkem! V centru závodu si můžete bezplatně zapůjčit nutné vybavení, konzultovat trénink a přípravu psa na závody.

Možnost bezplatného zapůjčení koloběžky od českého výrobce  koloběžek KOSTKA .

S koloběžkou se můžete seznámit v centru závodu, projet si část, či celou závodní trasu!

KOSTKA má řešení pro začátečníky, pokročilé, profesionály, děti, pejsky, osoby se sníženou pohyblivostí, zkrátka každý si určitě najde tu svou koloběžku!

Koloběžky KOSTKA v omezeném množství na závod zapůjčí společnost TN TRADE.  Koloběžku si prosím rezervujte po uhrazení registrace na emailu katerina@rungorun.cz.

Video z Valentýnského běhu nejen pro zamilované 14.února 2015 zde: https://www.youtube.com/watch?v=oqNVMS85vKg
Fotogalerie z Valentýnského běhu nejen pro zamilované 14.února 2015 najdete zde: http://domajedoma.rajce.idnes.cz/Valentynsky_beh_nejen_pro_zamilovane_14.unora_2015/

valentynsky-beh-nedela-14-unora-2016-hradec-kralove