Zvířátka v ZOO Dvůr Králové se těší na Vaši návštěvu – vstupenky...

Zvířátka v ZOO Dvůr Králové se těší na Vaši návštěvu – vstupenky on-line a za sníženou cenu

2585
Sdílejte

Po nucené uzávěře může safari park znovu přivítat návštěvníky. Od 24. dubna je nutné si vstupenku koupit předem on-line. Areál bude přístupný od 9 do 17 hodin. Vzhledem k složité epidemiologické situaci prosí ZOO Dvůr Králové nad Labem všechny návštěvníky, aby dodržovali veškerá pravidla a vyvarovali se shlukování.

K nákupu vstupného doporučujeme využít možnosti elektronických vstupenek předem a bez kontaktu.

Níže přinášíme přehled důležitých informací spojených s otevřením areálu:

Až do odvolání je zavedeno mimořádně snížené vstupné – 95 Kč dospělý, 50 Kč snížené vstupné, děti do 3 let zdarma, žádné další slevy není možné uplatnit

Kupte si lístek zde

Kapacita areálu
Kapacita areálu je stanovena na 20 % v daný čas; tuto kapacitu můžeme snadno kontrolovat pomocí elektronického systému vstupného. Kapacita je zhruba 3000 návštěvníků.

Co bude přístupné
Zoologické zahrady mohou otevřít pouze venkovní prostory, to platí i pro safari park. Zavřené zůstávají všechny pavilony, vtnitřní expozice, Galerie obrazů Zdeňka Buriana i Zooshop. K dispozici návštěvníkům budou pouze centrální toalety u dětského hradu u pokladny Kibo.

Dá se v areálu najíst?
Ano. Návštěvníci budou moci využít výdejních okének Kibo u vstupu do zahrady, nedaleké občerstvení Ice Kibo a občerstvení Kifaru u slonů. Provozy přijímají a preferují platbu kartou.

Co je k vidění?
Řada zvířat již využívá venkovní výběhy alespoň na část dne. V expozicích jsou vidět všechny šelmy z Pavilonu šelem Joy Adamsonové, obyvatelé venkovních voliér Ptačího světa, sloni, nosorožci, buvoli a v příznivých teplotách také okapi, žirafy a zebry.

Z důvodu přestavby expozice hrochů není možné dojít k pavilonu drilů. Návštěvníci však mohou podél expozice surikat a mezi výběhy dojít až ke lvům. Spodní cestou lze pěším safari dorazit až k zadním výběhům nosorožců dvourohých. Cesta je však jednosměrná.

Jak se chovat?
Prosíme všechny, aby bezvýhradně dodržovali povinnost mít zakryté dýchací cesty rouškou či respirátorem tak, jak předepisuje vládní nařízení. Tato povinnost platí po celou dobu návštěvy.

Těší se na Vás zoo Dvůr Králové nad Labem!

zdroj: https://safaripark.cz/cz/o-zoo/novinky/v-pondeli-12.dubna-otvirame.prinasime-podrobnosti-o-navsteve