Východočeská televize V1 změnila majitele i logo.

Východočeská televize V1 změnila majitele i logo.

3257
Sdílejte

Východočeskou televizi V1 znáte asi všichni. Ta změnila od 1. března 2016 nejen svoje logo také majitele. Ve vysílání se udály také další změny. Ve spodní části obrazovky je nově informační lišta s časovým údajem, která po celý den zobrazuje novinky z východních Čech, tedy Pardubického i Královéhradeckého kraje. Mění se také podoba zpravodajství a publicistických pořadů. Televize V1 začala vysílat z královéhradeckého studia v září roku 2012.

Východočeská televize vysílá prostřednictvím vysílačů Regionální sítě 8. Pro Hradecko ji můžete naladit na vysílači Hoděšovice – 57. kanál, pro Pardubicko je k dispozici vysílač K Polabinám – 46. kanál.

Televize vysílá 24 hodin denně. Každou celou hodnu přináší Východočeské zprávy. V minulých týdnech proběhl také nábor nových moderátorů, v příštích dnech se tak zřejmě několik tváří objeví již ve vysílání.

Kdo se stal novým majitelem V1? Novými majiteli jsou podnikatel Miloslav Bartoň a vydavatel Jan Doležal z mediálního domu Evropské vydavatelství, pod které spadají mimo jiné tituly Krajské noviny, Evropské noviny a ibulvar.cz, snahou všech změn je být televizí blíže k divákům.

vctv-v1-novelogo-2016