Vánoční kamion CocaCola i letos zavítá na východ Čech

Vánoční kamion CocaCola i letos zavítá na východ Čech

4926
Sdílejte

Těšíte se na Vánoce? Rádi si hrajete a dostáváte dárky? Tak právě pro vás tu je vánoční kamion Coca-Cola! Neděle 15. prosince 2019 – Palackého třída 2748 – Parkoviště Albert – Pardubice

Po roce se opět vrací a i letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion vypadá tak, jak ho znáte z televizní reklamy, a přiváží k vám Santa Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení.

Celý program začíná v 16:00 a při čekání na Santu se můžete zapojit do našich soutěží a naučit se Santův vánoční tanec. Příjezd nádherně osvětleného kamionu je pokaždé kouzelným zážitkem, který zahřeje u srdce malé i velké. Společně ho přivítáme v 16:30. Těšit se můžete na vánoční koledy a chybět nebude ani oblíbené focení se Santou v Santově pokojíčku. Svoji fotku pak najdete v galerii na těchto internetových stránkách. Pro milovníky focení jsou připraveny fotopointy u vánočního kamionu i s vánočními skřítky. Pokud se vyfotíte na speciálním vyvýšeném místě před kamionem, budete mít krásnou fotku s panoramatem celé akce a když ji budete sdílet na Instagramu pod hashtagem #DarujmeSe, tak vám ji vytiskneme a budete si ji moci odnést na památku.

Při návštěvě vánočního kamionu u prodejny Albert, dostanete od skřítků vánoční kamionek zdarma, v případě že se prokážete účtenkou (platí pouze účtenky s datem shodným s dnem konání akce u prodejny Albert) se dvěma baleními Coca-Cola (6x330ml). Akce se vztahuje také na balení Coca-Cola Zero, Fanta nebo Sprite z hypermarketu Albert, u kterého se bude v daný den akce odehrávat. Platí pouze do vyčerpání zásob dárků.

Čeká vás nezapomenutelný podvečer plný zábavy a vánoční pohody, přijďte si ho s námi užít! Těšíme se na setkání s Vámi u vánočního kamionu.

vanocni-kamion-2015-cely-2vanocni-kamion-2015-cely-1vanocni-kamion-2015-cely