Trutnovsko – Co přinesl první sníh?

Trutnovsko – Co přinesl první sníh?

2262
Sdílejte

Policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově v úterý 5.1.2016 krátce po 7. hodině ranní vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Střítěž a Výšinkou.
Z provedeného šetření k dopravní nehodě zřejmě došlo tak, že pětapadesátiletý řidič s vozidlem Škoda Fabia dostal při jízdě v koloně smyk, vyjel vlevo do jízdního pruhu a bočně se zde střetl s projíždějícím vozidlem Ford. Provedené dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní. Ke zranění osob nedošlo. Předběžná škoda na vozidlech se vyšplhala na 130 tisíc korun.

Krátce před půl desátou „nehodáři“ vyjížděli k havárii, ke které došlo mezi obcemi Vilantice a Chotěborky. Dvacetiletá řidička s vozidlem Škoda Octavia s největší pravděpodobností při sjíždění komunikace v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy, dostala smyk a vjela vlevo mimo komunikaci. Vlivem smyku se vozidlo převrátilo na střechu a následně narazilo do dvou stromů.
Řidička utrpěla lehká zranění, pro která byla ošetřena v nemocnici ve Dvoře Králové nad Labem. Dechová zkouška byla v pořádku a předběžná škoda na vozidle je 80 tisíc korun.

dopravni-nehoda-trutnovsko-6-1-2016-4 dopravni-nehoda-trutnovsko-6-1-2016-3 dopravni-nehoda-trutnovsko-6-1-2016-2 dopravni-nehoda-trutnovsko-6-1-2016-1 dopravni-nehoda-trutnovsko-6-1-2016