TrutnOFF BrnoON Festival 21. – 23. srpna 2020 – „Na Střelnici“ u...

TrutnOFF BrnoON Festival 21. – 23. srpna 2020 – „Na Střelnici“ u Sun River (Brno)

2629
Sdílejte

Legendární a známý festival. Padesát kapel na třech scénách. TrutnOFF BrnoON bude největší letní open air akcí. Spiklenecké setkání se ponese ve znamení různorodosti a pestrobarevnosti.

Jeden z nejstarších českých hudebních festivalů se vrací na scénu a oznamuje svůj program. J.A.R., Bára Poláková, Visací zámek, Plastic People, Mňága a Žďorp, Michal Prokop a Framus Five nebo Originální pražský synkopický orchestr, to jsou některá ze jmen různorodé dramaturgie, která se objeví na pódiích „Fótra všech festivalů“. Ten se odehraje v tradičních dnech okolo výročí sovětské okupace, letos 21.–23. srpna. Organizátoři někdejšího Trutnoff Open Air Music Festivalu po třech letech zaslouženého odpočinku přesunuli TrutnOFF BrnoON do nové lokality. Areál Na Střelnici v brněnských Pisárkách, který je s festivalem propojen nejen historicky, ale i podobou s původními lovišti, přivítá padesát účinkujících a – podle koronavirového nařízení vlády – omezený počet návštěvníků. Co do množství kapel půjde bezesporu o největší český open air festival letošního léta.

VSTUPENKY – ZAKOUPÍTE ZDE

Dramaturgie přesunutého festivalu TrutnOFF BrnoON vychází z konceptu zavedeného dlouholetými zkušenostmi organizátorů. Hudební všehochuť, z pandemických důvodů letos výjimečně kompletně z domácích zdrojů, pokrývá legendy české scény i nejčerstvější objevy, hudebníky, kteří se vyhřívají na výsluní zájmu médií, i ty, kteří vystupují ze svého podzemního hájemství jen při zvláštních příležitostech. Tento mix, sestavený do někdy až bizarního, ale vždy publikem s otevřenou náručí přijímaného lektvaru, bude jako vždy obohacen několika zcela výjimečnými vystoupeními, jaká na jiných festivalech těžko uvidíte.

Vystupující

J.A.R. (CZ) – https://www.facebook.com/jarprague/ Barbora Poláková (CZ) – https://barborapolakova.com Visací zámek (CZ) – https://visaci.cz/ Plastic People Of The Universe (CZ) – http://plastic-people.cz/ Mňága a Žďorp (CZ) – http://www.mnaga.cz/ Michal Prokop (CZ) – http://www.michalprokop.cz/ Jiří Schmitzer (CZ) – https://bandzone.cz/jirischmitzer Garage & Tony Ducháček (CZ) – http://www.garageband.cz/ Čankišou (CZ) – http://www.cankisou.cz/cz/ Kurtizány z 25.Avenue (CZ) – https://www.facebook.com/kurtizanyz25.avenue/ Terne Čhave (CZ) – https://www.ternechave.com E!E (CZ) – http://www.eecka.eu/ Kittchen (CZ) – http://www.kucharkittchen.cz Dáša Vokatá (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/ Oldřich Kaiser (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/ Záviš (CZ) – http://www.starykokot.cz/ Fast Food Orchestra (CZ) – http://www.fastfoodorchestra.cz Robert Křesťan a Druhá tráva (CZ) – http://www.druhatrava.cz/ Jaroslav Hutka (CZ) – http://www.hutka.cz/ Dunaj (CZ) – http://www.dunajmusic.cz Pavel Fajt (CZ) – https://pavelfajt.com Ty Syčáci (CZ) – http://www.tysycaci.cz/