The Legends Rock Fest – 21. – 22.7.2017 – Hořice v Podkrkonoší

The Legends Rock Fest – 21. – 22.7.2017 – Hořice v Podkrkonoší

8936
Sdílejte

The Legends Rock Fest – jedinečná příležitost a ,,konfrontace“ hudby dvou generací. Na své si přijde celá střední generace, která na hudbě zlaté éry, s kořeny poctivé muziky, doslova vyrostla. A to právě v přímé konfrontaci s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím. Vše v malebném prostředí úžasné okolní přírody ve městě kamenné krásy a sladkých trubiček, kterými jsou Hořice v Podkrkonoší

Hudební festival v srdci Podrkonoší

Program již 6. ročníku pro rok 2017 je tady! V našlapaném programu tradičního festu nebudou ani tentokrát chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. I tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze  prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční soutěž o nejoriginálnější fans klub a připravuje se také další doprovodný program festivalu.

Pro kohokoli, kdo tento fest již objevil, jej jistě není třeba  představovat. Kdo se jej chystá navštívit poprvé, zjistí, že od první minuty na něj doslova dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

Tak trochu jiný festival

Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit,  dostupnost kvalitního sociálního zázemí a veškerých služeb, které budou pro rok 2017 navíc obzvlášť pečlivě vybírány. Festivalové ubytování zajišťuje hned několik kempů se sociálním zázemím plus velká plocha pro parkování a stanování. Účastníci festu vítají možnost blízkého koupání,  zasazení festu do krásné  přírody,  možnost výletů za řadou zajímavých míst v nedalekém okolí. Pro držitele vstupenek z předprodeje bude opět zdarma připraven festivalový zpravodaj, s uvedením přehledu vyjednaných slev, s příležitostí využití dalších zážitkových aktivit.

Právě  tyto přednosti přilákají do Hořic v Podkrkonoší každoročně návštěvníky ze všech koutů  České republiky. Ti pak rockový festival The Legends Rock Fest hodnotí  jako nejvydařenější akci sezóny.

Kdo se vydá do Hořic v Podkrkonoší za muzikou, může si zde udělat i menší dovolenou s výlety do okolí. Město Hořice je známe především díky svojé tradici 300 zatáček Gustava Havla, jedinečným kamenosochařským parkem, a také ano, Hořickým trubičkám (k zakoupení také během festivalu) 🙂 Výhled  na město můžete zažít z Masarykovy věže samostatnosti, blízké koupaliště Dachova s jedinečnou atkosférou převlékáren, cyklostezka, možnosti pěší turistiky – to vše přímo v místě; dále je možno vyjet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou, navštívit nejkrásnější přehradu v Čechách Les Království, rodný domek K. J. Erbena v Miletíně, Prachovské skály či Český ráj.

POTVRZENÉ KAPELY: ŠKWOR, DYMYTRY, TRAKTOR, HLAHOL, RIMORTIS, ARAKAIN, WALDA GANG, THE SNUFF, SOUSTRAST, KRUCIPÜSK, VILÉM ČOK a BYPASS, ATLANTIS, KOMUNÁL

Tyto kapely, jsou na hudební scéně spoustu let, přesto mají stále co nabídnout. Toto označení si z chystaného line-upu nejvíce zaslouží bezesporu Arakain, jenž v nadcházející koncertní sezóně oslaví 35. výročí existence kapely. Na své si přijdou i fanoušci dalších léta fungujících kapel: Škwor, Walda Gang, Komunál, Doga, Krucipüsk, Traktor. Ale Hořice dávají šanci i nastupujícímu mládí, takže se představí i vítězové pro polský festival Przystanek Woodstock – The Snuff, dále pak Rimortis či v posledních letech velmi populární Dymytry. Festivalový line-up dále zahrne kapely jako Hlahol, Salieri, Anarchia a Atlantis.

Právě zmínění psy-core metallisté Dymytry pro sebe v roce 2016 rozhodli tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu – a to nikoli poprvé, ale rovnou potřetí v řadě. Divácké hlasování probíhá během celého festivalu pomocí víček či kuliček vhazovaných do připravených nádob, vítězná kapela získává originální sošku se symbolem festivalu. Nejinak tomu bude i letos. Součástí doprovodného programu budou samozřejmě také autogramiády a soutěže o ceny.

Mrkněte na atmosféru RockFest 2016

EXKLUSIVNÍ PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN!

A jak se říká, štěstí přeje připraveným. Nenechte si proto ujít tradiční ,,limitovanou sérii vstupenek za akční cenu, možnost zvýhodněných setů pro dva, obojí s řadou bonusů.“ Exklusivně v tomto, právě spuštěném, předprodeji! Prvních 100 účastníků na pokladně obdrží navíc malý festivalový vak s tištěným logem. Každý účastník se vstupenkou z předprodeje získá také pamětní látkový náramek s logem festivalu. K tomu dostane zdarma festivalový  zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity. Umístění stanu ve stanovém městečku je rovněž v ceně. Informace ZDE.

Vše je tedy opět za dveřmi! Ještě jednou, štěstí přeje připraveným! Buďte u toho!
21. a 22. července 2017 – Hořice v Podkrkonoší – The Legends Rock Fest

Aktuální info sledujte na www.thelegendsrockfest.cz

The Legend Rock Fest - 21. - 22.7.2017 - Hořice v Podkrkonošní
The Legend Rock Fest – 21. – 22.7.2017 – Hořice v Podkrkonošní