Soutěž Cyklopecky východních Čech 2019 od 1. dubna do 20. října –...

Soutěž Cyklopecky východních Čech 2019 od 1. dubna do 20. října – vyhrajte kolo, víkendový pobyt,…

2791
Sdílejte

1. dubna odstartovala soutěž Cyklopecky Východních Čech 2019! Letos se máte opravdu na co těšit, letošní ročník Cyklopecek je totiž opravdu „pecka“. Pardubický a Královéhradecký kraj spojily své síly a díky tomu vznikly zbrusu nové trasy, které Vás provedou napříč oběma kraji. Jste připraveni šlápnout do pedálu?

Během tvoření tras jsme mysleli opravdu na každého. Ať už jste aktivním sportovcem, rekreačním cyklistou či mírně unaveným rodičem, který zrovna nepotřebuje s dětmi „lámat“ rekordy. Pro velké objevitele jsou připraveny cyklo výlety prošpikované hrady, zámky a unikátními místy, ze kterých se vám bude tajit dech. Rodiny s dětmi ocení zejména nenáročné trasy s možností koupání, relaxu v přírodě nebo návštěvy zoo či hřebčína.

Máte rádi výzvy a adrenalin? Tak si namažte klouby, vezměte s sebou dostatek tekutin a vyrazte na trasy vedoucí přes hřebeny hor. Odměnou pro vás budou super výhledy i za hranice Česka.

 

Jak soutěžit?

Získejte alespoň tři razítka z třech různých tras do Vandrovní knížky na některých z 15 uvedených cyklovýletů. Stačí absolvovat i jen část cyklotrasy a nezáleží na tom, jestli na kole, pěšky nebo jiným způsobem.

Pokud chcete soutěžit o hlavní cenu (krosové kolo Merida) musíte zároveň získat bonusové razítko z prodejny Cyklopoint. Jednomu soutěžícímu bude vydáno pouze jedno razítko do jedné Vandrovní knížky.

Kde získám Vandrovní knížku?

Ve všech informačních centrech Pardubického a Královéhradeckého kraje naleznete Vandrovní knížky, dále si ji můžete stáhnout z webových stránek a používat vytištěnou verzi.

Kde dostanu razítko?

Na každé cyklotrase jsou vždy nejméně dvě místa, kde můžete získat do své Vandrovní knížky razítko.

Kdy můžu soutěžit?

Soutěž se koná od 1. 4. do 20. 10. 2019.
Kdo soutěž organizuje?

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Pardubickým a Královéhradeckým krajem

O co se hraje:

  • 1. cena › KROSOVÉ KOLO MERIDA
  • 2. cena › VÍKENDOVÝ POBYT pro dvě dospělé osoby a 2 děti s polopenzí na Hradu Svojanov
  • 3. cena › DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 10 000 Kč na čerpání služeb ve Spa Resortu Tree of Life
  • 4. cena › CYKLOBATOH
  • 5. cena › CYKLOHELMA
  • 6. cena › RODINNÝ VSTUP do Safari Parku Dvůr Králové nad Labem
  • 7. – 15. cena › CYKLODOPLŇKY
  • 16.– 30. cena › DÁRKOVÉ PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY A VSTUPENKY na vybrané akce a zážitky ve Východních Čechách
Jak vyhrát?

Každá Vandrovní knížka s alespoň třemi nasbíranými razítky musí být řádně označena jménem soutěžícího, korespondenční adresou, mailovou adresou a kontaktním telefonem. Odstřihněte vyplněnou zadní stranu Vandrovní knížky a zašlete ji na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, Pardubice 530 02 nejpozději do 25. 10. 2019. Vyplněné Vandrovní knížky mohou být zasílány i elektronicky (naskenované nebo vyfocené), a to na adresu cyklopecky@vychodnicechy.info. Z doručených Vandrovních knížek bude vylosováno 30 výherců, kterým budou předány ceny. Výherci budou o vyhlášení včas informováni.

Kompletní informace o trasách i soutěži naleznete na portálu https://www.vychodni-cechy.info/cyklopecky/
zdroj: Destinační společnost Východní Čechy