Slavnostní otevření rozhledny Velká Deštná – sobota 26. října 2019

Slavnostní otevření rozhledny Velká Deštná – sobota 26. října 2019

2518
Sdílejte

Slavnostní otevření rozhledny Velká Deštná a 30 let srubu pod Velkou Deštnou.

Program:

10:00 – start pěšího výstupu k rozhledně s překvapením na trase
12:00 – slavnostní otevření rozhledny
12:30 – volný vstup na rozhlednu

OBEC DEŠTNÁ INFORMUJE

Vážení návštěvníci,

jsme rádi, že máte zájem zúčastnit se slavnostního otevření rozhledny na Velké Deštné. Vzhledem k tomu, že parkování u Šerlichu bude opravdu v omezené míře, parkoviště budou vyhrazena, žádáme Vás abyste využili autobusovou dopravu z Deštného (zastávka Národní dům, Lanovka, hotel Orlice) a předešli tak dopravním komplikacím. Start pěšího výstupu je naplánovaný od 10 hodin od hájenky pod Šerlichem a v závislosti na počasí bude i překvapení na trase. U srubu pod Velkou Deštnou bude možné zakoupit malé občerstvení. Rozhledna má také určitou kapacitu návštěvníků, tak prosím uposlechněte organizátory.

Doprava v úseku Šerlich – Velká Deštná bude v tento den pouze pro vozidla uvedená na seznamu vydaném obcí Deštné v Orlických horách a schváleném majitelem pozemku a CHKO, vjezd ostatních vozidel nebude v žádném případě možný, nebudou zde platit ani případné vydané povolenky pro jinou činnost v této oblasti.

Pokud využijete autobusovou dopravu a auto odstavíte na parkovišti v Deštném, můžete pro cestu zpět zvolit pěší trasu přes Luisino údolí.

Rozhl