Řemeslný trh – lidová řemesla – sobota 13. srpna 2022 – Kohoutov

Řemeslný trh – lidová řemesla – sobota 13. srpna 2022 – Kohoutov

5366
Sdílejte

Srdečně Vás zveme na 28. ročník Lidových řemesel v obci Kohoutov u Dvora Králové nad Labem.
Během dne uvidíte předvádění různých řemesel, jako je točení na kruhu, malba, modelování, košíkářství, paličkování, spřádaní vlny, kovářství, práce se sušenými květinami, řezbářské prace a další.
Součástí přehlídky bude účast více než 200 řemeslníků, kteří zde budou prodávat a předvádět své výrobky a dovednosti. Během dne budete mít také možnost zavítat na den otevřených dvěří v Pekárně Roland a v Keramickém studiu Jarmily Tyrnerové.
Doprovodný kulturní program zahájí na hlavním pódiu skupina Podzvičinka, po té budou následovat Crazy dogs, Gipsy.cz a na závěr O5 a Radeček. Na horním/vedlejším pódiu se představí Phobos, Fámy, Ivo Jahelka, Ivan Hlas trio a H song.
Pro děti budou každou hodinu od 10:00 hod. loutková představení, skluzavka UFO, nafukovací dinosaurus, jízdy na koních a další atrakce.
Dále zde bude vystupovat šermířská skupina Legenda Aurea a nebude chybět soutěž o nejkrásnějšího Kohouta okresu Trutnov, jejímž garantem je Český svaz chovatelů Sokolnice.
Celý den bude zakončený večerní zábavou pod širým nebem od 19 hod., kde zahraje k tanci i poslechu kapela Traktor de luxe.
Parkování osobních aut bude zajištěno na vyznačených parkovištích ZDARMA. Během akce je obec Kohoutov uzavřena pro veškerou dopravu.
Vstupné činí 150,- Kč a veškerý kulturní program je v ceně vstupenky. Volný vstup mají děti do 15 let, občané starší 70 let a zdravotně postižené osoby včetně doprovodu.
Akci pořádá Obecní úřad v Kohoutově.¨