Královéhradecký kraj

První miminka Královéhradeckého kraje roku 2020 – malá Táňa z Trutnova a Miroslav z Malých Svatoňovic, v Hradci Králové Magdalénka

V porodnicích Královéhradeckého kraje se během noci ze Silvestra na Nový rok narodily celkem tři děti. První děvče přišlo na svět v porodnici Oblastní nemocnice Trutnov v čase 2:11 po půlnoci. Je to holčička se jménem Táňa, vážící 3680g a měřící 51 cm. Rodiče žijí v Trutnově. První chlapec se narodil 1. 1. 2020 ve 4:25 v porodnici Oblastní nemocnice Náchod, jmenuje se Miroslav a jeho míry jsou 3975g a 50 cm. Rodina bydlí v Malých Svatoňovicích. Jménem Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje přejeme našim novorozencům do života mnoho zdraví, energie, pohody a lásky!



První miminko roku 2020 s trvalým bydlištěm v Hradci Králové se narodilo na Nový rok v hradecké fakultní nemocnici přesně v 18 hodin a 18 minut. Magdaléna Jirásková vážila 3210 gramů.

Malá Magdalénka se narodila jako třetí novoroční miminko v hradecké fakultní nemocnici, ale první s trvalým pobytem v Hradci. Spolu s maminkou jsou obě v pořádku a v porodnici je dnes navštíví také primátor města Hradce Králové Alexandr Hrabálek. Pro maminku je připravena květina a také finanční dar od města ve výši pěti tisíc korun. Zlatou pamětní medaili v hodnotě téměř deseti tisíc korun dostane Magdaléna během slavnostního vítání občánků na jaře v Divadle Drak.

zdroj: www.zhkhk.cz

Východočech.cz

Nejnovější články

Rock for People 2025 – 11. – 15. června – Hradec Králové

Rock for People 2025 se uskuteční v tradičním termínu a to již po 29. Hlavní…

před 2 týdny

Den otevřených dveří Iveco Vysoké Mýto – sobota 7. června 2025

Při příležitosti 130. výročí založení společnosti Iveco Czech Republic, a. s. Vás představitelé firmy zvou…

před 3 týdny

Burger Street Festival – 13. – 15. června 2025 – Hradec Králové

Oblíbený Burger Festival si dá dostaveníčko karavany burgerů na také v Hradci Králové v OC Futurum…

před 3 týdny

33. Aviatická pouť 2025 – 7. a 8. června – letiště Pardubice

Aviatická pouť na letišti v Pardubicích je každoroční letecká přehlídka (podobně jako má Ostrava Dny NATO), která…

před 3 týdny

13. Pivní rozjímání – sobota 7. června – v Žižkových sadech – Hradec Králové

Představujeme účastníky 13.Pivního rozjímání, které se koná 7.6.2025 v Žižkových sadech v Hradci Králové -…

před 3 týdny

Festival Královéhradeckého kraje – pátek 6. června 2025 – Tylovo nábřeží

V pátek 6. června se na Tylově nábřeží v Hradci Králové se od 13. do…

před 3 týdny