Prohlídky vrchlabských památek s průvodcem

Prohlídky vrchlabských památek s průvodcem

1949
Sdílejte

Od 4. červenec 2016 do  29. srpna 2016, můžete během letních prázdnin zavítat za dveře jindy nedostupných vrchlabských památek, které se otevírají dokořán. Regionální turistické informační centrum Krkonoše organizuje „Prohlídky vrchlabských památek s průvodcem„, které vás zavedou na ta nejkrásnější místa ve městě.
Díky prohlídkám vystoupáte do věže kostela sv. Vavřince, prohlédnete si vrcholně barokní klášterní kostel sv. Augustina, nahlédnete do zámecké hrobky rodu Černínů – Morzínů a navštívíte dvě zasedací místnosti vrchlabského renesančního zámku. Navíc se dozvíte zajímavá fakta o vrchlabské historii. To vše za 50 Kč. Děti se mohou během prohlídky zúčastnit malé kvízové soutěže, kdy odpovídají na otázky vypsané na letáčku při zakoupení vstupenky. Odměna je nemine v infocentru pro prohlídce.

Prohlídky se konají v pondělí a čtvrtek, po oba dny vždy ve 12, 14 a 16 hodin.

Během letních prázdnin, v červenci a srpnu, vždy od úterý do neděle od 10 do 15hod se také otevírá pro všechny zájemce klášterní kostel sv. Augustina. Milá průvodkyně/průvodce vám povypráví o historii kostela a jeho významných památkách. Vstupné je dobrovolné, tak neváhejte!