4.9 C
Hradec Kralove
Pondělí - 28. listopadu 2022

Nejsme jen další katalog firem, ale informační portál, kde obyvatelé východních Čech hledají informace, zpravodajství, pozvánky na kulturu a také firmy, řemeslníky, prodejny… najdou i Vás?

Přidejte ZDARMA* i Vaši firmu z východních Čech do katalogu firem. Vaše firma se bude prezentovat čtenářům webu www.vychodocech.cz na titulní straně, v článcích, nebo ve speciálních PR článcích, jako například s jarem – přezouvání pneumatik a podobně. Další možnosti prezentace nebo zváraznění Vaší firmy naleznete na www.vychodocech.cz/reklama

Nenabízíme nesmyslné, drahé a nefunkční „zaručené“ reklamní balíčky a zápisy, které „garantují“první pozice ve vyhledávačích.

Využijte reklamní zápis, který je funkční propagací Vaší „značky“ a zaujme Vaše budoucí zákazníky z východních Čech. Reklama u nás je výhodnější a efektivnější, než venkovní a v papírových médiích, s delší dobou trvání. U nás oslovíte cílovou skupinu čtenářů 16-75 let!

* Nabízíme 5 cenových balíčků, které vidíte níže, jednotlivé rozdíly jsou vysvětleny v tomto článku. V případě volby placeného zápisu Vám bude zaslána proforma faktura, po jejím uhrazení dojde ke zvěřejnění firemního zápisu.

Vložení firmy do katalogu firem z východních Čech ve variantě "STANDART"

Nastavit můžete i kratší dobu záznamu, než 1 rok
Pozor: Pokud nastavíte platnost delší jak 1 rok - Váš záznam nebude zobrazen.

Rozbalit vše | Sbalit vše

Kontakty na firmu

Pondělí :   -   : zavřeno
Úterý :   -   : zavřeno
Středa :   -   : zavřeno
Čtvrtek :   -   : zavřeno
Pátek :   -   : zavřeno
Sobota :   -   : zavřeno
Neděle :   -   : zavřeno

Fotogalerie

Videa

X