Před OC Futurum roste nová „kolárna“ BIKETOWER BT 2.0

Před OC Futurum roste nová „kolárna“ BIKETOWER BT 2.0

4129
Sdílejte

Od 1. 9. 2015 si můžete všimnout stavebního ruchu před OC Futurum, kde začala stavba v pořadí již druhé automatické kolárny v Hradci Králové takzvaného BikeToweru, a to konkrétně před OC Futurum. Stavba započala prací na základové desce. Jak bude vypadat budoucí BikeTower, zcela inovovaného vzhledu se můžete podívat na foto. První verze BikeToweru je umístěna u vlakového nádraží v prostoru před hotelem Černigov, kde ji ocenilo mnoho cyklistů nejen z Hradce Králové.
biketower-2-0-futurum-hradec-kralove-1 biketower-2-0-futurum-hradec-kralovebiketower-cernigovbike-tower-hradec-kralove-cernigov

Druhá generace automatické kolárny BIKETOWER má označení BT 2.0. Změny vzhledu můžete vidět na první pohled. Mezi hlavní patří půdorys ve tvaru dvanáctiúhelníku, rovná střecha a nově řešené zasklení. Technologické změny nejsou na obrázku viditelné, ale jsou o to zajímavější a pro cyklistu důležitější. Patří k nim samozřejmě rychlost odbavení, která se zkrátila o 50% jak při vjezdu tak i výjezdu kola, a také lepší komfort pro uživatele v podobě moderního terminálu a bezpečnějšího provozu. BT 2.0 je k jízdnímu kolu přívětivější a uschová širší spektrum kol. Hlavně delších a také vyšších. Delší kola staršího data výroby, kola maminek i s nainstalovanou dětskou sedačkou, vysoká kola. Součástí návodu k obsluze bude nejen popis požadovaných kroků, ale i názorná animace na monitoru ve vstupním modulu. Volba jazykové mutace bude již také samozřejmostí.

Zdroj: www.hkregion.cz