Policie žádá o pomoc při pátrání po totožnosti dvou mužů – krádež...

Policie žádá o pomoc při pátrání po totožnosti dvou mužů – krádež automobilů

5588
Sdílejte

Policisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Jičín v současné době šetří zločin krádeže dvou osobních motorových vozidel Škoda Superb 3T, ke které došlo v neděli 14. května kolem dvaadvacáté hodiny v jednom z autosalónů v Jičíně na ulici Hradecká. Dosud neznámí pachatelé vnikli na pozemek autosalónu, ze kterého odcizili uvedená motorová vozidla a způsobili tak škodu v celkové hodnotě přesahující 1.6 miliónu korun.

V souvislosti s probíhajícím šetřením se policisté obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění možných svědků události. Jedná se o osoby, které se pohybovaly poblíž místa činu, tudíž by mohly svým svědectvím přispět k řádnému objasnění prošetřované události. Jednalo se o dva dospělé muže sportovních postav vysoké kolem 180 – 185 cm ve věku kolem 35 let, bez vlasů (jeden z nich měl uprostřed hlavy pruh krátkých vlasů) s krátce střiženým plnovousem. Muži byli oblečeni do triček s krátkým rukávem a tepláků s barevným strakatým motivem, na nohou měli sportovní tenisky černé a červené barvy. Dle zjištěných informací měli muži plynule mluvit slovenskou řečí.

Jakékoliv případné informace k osobám prosím sdělte policistům na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo na Územní odbor Jičín, Služba kriminální policie a vyšetřování, Balbínova 24 Jičín, tel.: 974 533 445.

Děkujeme.
prap. Aleš Brendl

patrani-po-totoznosti-muzu-jicinsko