Policie hledá svědky – Viděli jste dopravní kolizi na Orlickoústecku? Sdílejte prosím

Policie hledá svědky – Viděli jste dopravní kolizi na Orlickoústecku? Sdílejte prosím

2947
Sdílejte

ORLICKOÚSTECKO – Střet „náklaďáku“ s elektrokolem skončil zraněním cyklistky. Již týden prověřujeme dopravní nehodu nákladního vozidla a elektrokola v České Třebové.

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků. Účastníci nehody jsou sedmašedesátiletá místní cyklistka jedoucí na elektrokole značky Eleco a třicetiletý řidič cizí státní příslušnosti  řídící nákladní vůz značky Renault Master. Žena pádem na vozovku utrpěla zranění, se kterým byla hospitalizovaná v nemocnici. Vliv alkoholu byl u obou účastníků nehody námi vyloučen dechovou zkouškou na alkohol.

Míra zavinění střetu obou řidičů je předmětem prověřování. K tomu by nám pomohlo svědectví osob, které se v daném okamžiku, na zmíněném místě nacházely a mohly by nám nehodový děj pospat. Mohou tak učinit prostřednictvím linky 158 nebo telefonního čísla 974 580 251.

Foto + zdroj: PČR

svedectvi-dopravni-nehoda-ustecko-orlickosvedectvi-dopravni-nehoda-ustecko-orlicko-1svedectvi-dopravni-nehoda-ustecko-orlicko-2