Policie hledá svědky – pachatel přepadl novinový stánek v Trutnově – prosíme...

Policie hledá svědky – pachatel přepadl novinový stánek v Trutnově – prosíme o sdílení

4167
Sdílejte

Dosud neznámý pachatel ve čtvrtek 26.10. krátce před 13. hodinou přepadl stánek s novinami ve Strojnické ulici v Trutnově. Po činu z místa utekl Strojnickou ulicí k ulici Horské.

Dle dosud zjištěných informací by se mělo jednat o silnějšího muže vysokého 180-185 cm, který měl na sobě oblečené tmavší volné rifle a černou mikinu s kapucí, kterou měl na hlavě.

Muž, po kterém kriminalisté společně s místními policisty pátrají, se měl před činem zdržovat asi pět minut (tedy ve 12:50 hodin) u podchodu u Strojnické ulice a také před stánkem samotným.

Trutnovská policie žádá všechny občany, kteří si včera deset minut před 13. hodinou všimli tohoto muže, nechť nás o tom neprodleně informují. Pokud jste zahlédli muže tohoto popisu na útěku a mohli by jste nám o něm poskytnout jakékoliv informace, neváhejte a tuto skutečnost též oznamte na trutnovské policii nebo na bezplatné lince 158.

Vaše svědectví a možné informace nám mohou pomoci k dopadení pachatele, který je v současné době podezřelý ze spáchání zločinu loupež!
Děkujeme.

tisková mluvčí ÚO Trutnov
por. Pižlová Šárka, DiS.