AKTUALIZACE – Dívky z Jaroměře, které utekly z domova, Policie ČR našla

AKTUALIZACE – Dívky z Jaroměře, které utekly z domova, Policie ČR našla

2454
Sdílejte

Policisté děkují všem občanům za pomoc při pátrání po dvou pohřešovaných dívkách. Navečer jsme od vás přijali oznámení jejich možném spatření, které jsme ihned prověřili. Na základě této informace jsme do označené oblasti vyslali policejní hlídky, které děvčata záhy našly. Díky informacím přijatým od veřejnosti se nám je podařilo po šesté hodině večerní vypátrat živé a nezraněné nedaleko Jaroměře u obce Velichovky. Nakonec dívky neodjely nikam daleko,  pohybovaly se celou dobu pěšky v okolí Jaroměře.

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou děvčatech z Jaroměře ve věku 10 a 11 let, které dnešního dne s největší pravděpodobností utekly z domova. Dívky totiž nepřišly ráno do školy. Podle všeho mají u sebe spacáky.

Domníváme se, že dívky mohly ráno odcestovat vlakem. Mohly by mířit na Kokořínsko, kde byla jedna z dívek s otcem  na výletě.

Policie žádá všechny, kdo dívky výše uvedeného popisu dnes spatřil, nebo by věděl, kde se mohou děvčata nacházet, ať neprodleně podá informace na linku 158.