Novoroční ohňostroj a zábava – Trutnov – neděle 31. prosince 2023 od...

Novoroční ohňostroj a zábava – Trutnov – neděle 31. prosince 2023 od 17 hodin

2473
Sdílejte

Město Trutnov a Uffo už tradičně všechny zvou na Silvestrovský ohňostroj, který se uskuteční v úterý 31. prosince na Krakonošově náměstí čtvrt hodiny před půlnocí. Od 17:00 je na programu dětské filmové představení Krakonoš a lyžníci. Ve 21:00 se lidé mohou těšit na promítání české komedie Oldřicha Lipského Limonádový Joe aneb Koňská opera. Následovat bude ve 23:00 fireshow s hudebním a obrazovým doprovodem a oslavy vyvrcholí ohňostrojem přesně ve 23:45. „Poté, co jsme vloni zaznamenali mnoho menších soukromých ohňostrojů, usoudili jsme, že Trutnováci zkrátka ohňostroj jako přivítání nového roku chtějí. Přál bych si, aby přišli na Bojiště a menších domácích ohňostrojů, které ruší sousedy, zvířata a malé děti, ubylo,“ říká trutnovský starosta.

Mezi jednotlivými body programu bude až do 01:00 hrát Dj Don Hobliňon. Po celou dobu mohou návštěvníci opékat buřty, zahřát se horkými nápoji či ochutnat silvestrovské menu. Připraveno bude i šampaňské.

Vstup na vlastní nebezpečí. Za nezletilé zodpovídají rodiče.

Děkujeme za pochopení a srdečně Vám přejeme, aby byl tento Silvestr krásným zakončením letošního roku a zároveň veselým začátkem úspěšného roku 2024.