Neuvěřitelné – Muž se chtěl zabít v autě. Místo toho zemřel nevinný?!...

Neuvěřitelné – Muž se chtěl zabít v autě. Místo toho zemřel nevinný?! Policie žádá o pomoc.

1673
Sdílejte

U obce Čepí na Pardubicku došlo na konci prázdnin k tragické nehodě. Teď to vypadá, že bude mít nejspíše nečekané pokračování. Během střetu dvou osobních vozů zemřel jeden ze řidičů, druhý se zranil. Policie nyní pracuje s verzí, že třicetiletý muž za volantem, který přežil, chtěl takto spáchat sebevraždu. Pokud se to potvrdí, zemřel na silnici nevinný člověk.

V průběhu vedeného prověřování vyšlo najevo, že se v době dopravní nehody mohl poblíž tohoto místa vyskytovat řidič motocyklu, jehož svědectví by mohlo v dané věci výrazně přispět k objasnění příčin nehody. Pokud víte, o koho se mohlo jednat nebo tuto výzvu čte samotný řidič motocyklu, neváhejte kontaktovat přímo kriminalisty na tel. č. 974 566 486, 735 784 178 nebo na linku 158. Děkujeme za pomoc,“ uvedla mluvčí policie Eva Maturová.

Devětačtyřicetiletý muž, který zemřel na místě, nejspíše za nehodu vůbec nemohl. Třicetiletý řidič přežil a není vyloučeno, že takto pokusil zabít. Podle psychologa je možné, že ve vypjatém okamžiku myslel jen na sebe a vůbec si neuvědomoval, že může ublížit i někomu dalšímu.