Neděle 27.11. – slavnostní rozsvícení vánoční strom na Krakonošově náměstí v Trutnově.

Neděle 27.11. – slavnostní rozsvícení vánoční strom na Krakonošově náměstí v Trutnově.

2591
Sdílejte

Letošní poslední listopadová neděle a zároveň první adventní neděle 27. 11. – to je termín pro tradiční akci, kterou pořádá město Trutnov a UFFO – SCT a při které se slavnostně rozsvítí vánoční strom na Krakonošově náměstí.
Od 14:00 do 17:30 hodin můžete využít stánkového prodeje, který vám na náměstí nabídne adventní zboží, ale i horké a voňavé nápoje a další občerstvení. Nedělní odpoledne na Krakonošově náměstí se může stát příjemným místem pro adventní setkání s přáteli.
V 15:00 hodin začne v Uffu představení Divadýlka MRAK. Nazývá se VÁNOČNÍ POHÁDKA aneb O VÁNOCÍCH A ZAKLETÉ ČEPIČÁŘCE. Vypráví o dobru a zlu a ukazuje, proč se lidé obdarovávají a proč se mají mít rádi „alespoň“ o Vánocích. Vstupenky v ceně 50 Kč (zvýhodněné vstupné je naším dárkem v adventním období) jsou v prodeji od 31. 10.
Po skončení tohoto představení pozveme všechny diváky, aby společně šli s andílky od Uffa na Krakonošovo náměstí a tam si užili další program akce Vánoční strom.
Na náměstí je od 16:15 hodin připraven hudební program, ve kterém vystoupí Komorní soubor Janky Stránské a Libor Kasík.
Přibližně v 16:45 hodin se slavnostně rozsvítí vánoční strom a pak se na několik minut strom a jeho okolí barevně rozzáří laserovými paprsky a efekty při LASER SHOW.
neděle 27. 11. ** Krakonošovo náměstí ** bez vstupného

vanocni-strom-trutnov-c-trutnovacek